P0

Verslas

„Grigeo Klaipėda“ investuos 1,2 mln. Eur į aplinkosaugą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-18


AB „Grigeo Klaipėda“ praneša nusprendusi investuoti 1,2 mln. eurų į „aplinkai draugiškus projektus” – numatytos lėšos bus skiriamos uždengti du baseinus, kvapų ozonavimo sistemai ir dumblo sausinimo įrangai.

Baseinų uždengimo darbus ir kvapų šalinimo sistemą planuojama baigti įrengti šių metų trečiąjį ketvirtį. Dumblo sausinimo sistema bus įrengta 2020 metų pradžioje.

Nuotekų valymo baseinų uždengimo projektui gaubtą pristatys Vokietijos kompanija „Baur Folien GmbH“.

„Grigeo“ įmonių grupės, kuriai priklauso bendrovė, misija – kurti ir gaminti aplinką tausojančius produktus, tad investuoti į ekologiją – mūsų įmonės pareiga. Didžiuojamės galėdami prisidėti prie neigiamo poveikio aplinkai mažinimo realiais darbais. Jau esame pasirašę sutartį su tiekėjais, dalį darbų baigsime šių metų antroje pusėje”,– pranešime spaudai cituojamas AB „Grigeo Klaipėda“ generalinis direktorius Robertas Krutikovas.

Nuotekų valymo baseinų uždengimo projektui gaubtą pristatys Vokietijos kompanija „Baur Folien GmbH“. UAB „AirPlus1 Lituanica” teiks įrangą kvapų ozonavimo sistemai, kuri bus montuojama moduliniame pastate – konteineryje tarp dviejų baseinų. Teigiama, kad kiekviename iš uždengtų baseinų oras susimaišęs su ozonu bus ištraukiamas ir nukreipiamas į reaktorius, kur bus sunaikinama iki 95% kvapą sukeliančių molekulių.

„Grigeo Klaipėda“ yra viena iš „Grigeo“ įmonių grupės bendrovių, gaminanti žaliavą gofruoto kartono gamybai bei kartoninį korinį užpildą. Bendrovėje šiuo metu dirba 172 darbuotojai. „Grigeo Klaipėda“ istorija siekia 1898 m. Bendrovė teigia kasmet plečianti savo veiklą ir užima lyderio poziciją Baltijos regiono popieriaus pramonėje. Jos apyvarta praėjusiais metais siekė 53 mln. eurų.


2019-06-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt