P0

Regionas

Jaunieji sveikos gyvensenos propaguotojai dalijosi patirtimi

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-19


Antradienį Klaipėdos rajono Šiūparių mokykloje -daugiafunkciniame centre vyko Klaipėdos rajono ir Šiaulių miesto savivaldybių visuomenės sveikatos biurų sveikos gyvensenos klubų suvažiavimas.

Organizatorių nuotr.

Suvažiavimo dalyviai pamatė 8 sveikos gyvensenos klubų narių ir jaunųjų sveikatos ambasadorių prisistatymus.

Šiūparių mokyklos, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ir Šiaulių „Juventos“ progimnazijos atstovai pasakojo apie įvairias šių mokslo metų veiklas mokyklose. Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai pristatė pranešimą apie priešpiečių dėžutę, patarė, kokius sveikus užkandžius rinktis.

Šiaulių „Rasos“ progimnazijos mokiniai parengė estafečių, žaidimų, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos sveikuoliai supažindino su vaistinių augalų nauda, Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos mokiniai kalbėjo apie vandens tausojimą, jo naudą organizmui, o Dovilų pagrindinės mokyklos atstovai atkreipė dėmesį į fizinės veiklos svarbą, pravedė mankštelę.

Pranešama, kad Klaipėdos rajone 45 proc. vaikų mokosi sveikatą stiprinančiose mokyklose, 13 ugdymo įstaigų priklauso šiam tinklui, o jaunųjų sveikatos ambasadorių klubai veikia 11 ugdymo įstaigų.

„Mes kuriame aplinką, kurioje skatiname vienas kitą būti sveikesnius“, – sakė rajono Visuomenės sveikatos biuro direktorė Neringa Tarvydienė.

Rajono meras Bronius Markauskas pasidžiaugė, kad pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie fizinio aktyvumo, sporto bei sveikatos stiprinimo naudą, kad vis daugiau vaikų ir jaunimo įsitraukia į panašias veiklas.


  2019-06-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt