P0

Sportas

„Atlantas” neteko vieno vartininko

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-20


Nuomos pagrindais Klaipėdos „Atlanto“ garbę gynęs vartininkas Krišjanis Zviedris grįžta į gimtinę. Žaidėją nusprendė susigrąžinti Latvijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujanti „Liepaja“ ekipa.

atlantas.lt nuotr.

K. Zviedris, vilkėdamas „Atlanto“ marškinelius, sužaidė šešerias rungtynes, per kurias praleido vienuoliką įvarčių bei kartą išsaugojo savo vartus „sausus“.

„Gaila palikti Klaipėdą, kuri man buvo tarsi antri namai. Nors ir per trumpą laiką, tačiau su visa komanda tapome draugais. Tikrai nesakau sudie. Sakau iki, nes niekas nežino, gal kada nors dar sugrįšiu į Klaipėdą. Linkiu sėkmės komandos draugams, tikrai stebėsiu jų rezultatus ir labai tikiuosi, kad čempionatą „Atlantas“ baigs aukštesnėje vietoje, nei yra dabar.”, – klubo pranešime cituojamas latvis.

Kitas klubo vartininkas yra Lukas Paukštė.


2019-06-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt