P0

Verslas

Klaipėdos startuolis kurs automatizavimo sprendimus Norvegijos pramonei

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-20


Prieš pusantrų metų veiklą pradėjęs startuolis „Akasys“ ambicingai žengia į Skandinavijos rinkas. Gegužės pabaigoje vykusių vizitų Norvegijoje metu klaipėdiečiai užmezgė bendradarbiavimą su trimis žuvies apdorojimo įmonėmis, pageidaujančiomis dar šią vasarą visiškai atnaujinti bei inovatyviais automatizuotais sprendimais papildyti savo turimą įrangą.

„Šie projektai mums yra didžiausi iš tų, kuriuos iki šiol teko įgyvendinti dirbant su klientais užsienyje. Be jokios abejonės, tai reikšmingas įvertinimas, o tuo pat metu – ir iššūkis, kurį pasitinkame su entuziazmu“, – pranešime cituojamas MB „Akasys“ vadovas Ovidijus Šadauskas.

„Šie projektai mums yra didžiausi iš tų, kuriuos iki šiol teko įgyvendinti dirbant su klientais užsienyje. Be jokios abejonės, tai reikšmingas įvertinimas, o tuo pat metu – ir iššūkis, kurį pasitinkame su entuziazmu“, – sako Akasys“ vadovas Ovidijus Šadauskas. Organizatorių nuotr.

Stambūs užsakymai skatina spartinti jaunos įmonės plėtrą – šiuo metu „Akasys“ kviečia į savo komandą prisijungti inžinierių-projektuotoją ir projektų vadovą. Startuolis daugiausiai dėmesio skiria maisto ir medienos pramonėje pritaikomiems sprendimams, o teikiamų paslaugų spektras apima viską: nuo konsultacijų, įrangos projektavimo – iki gamybos, automatizacijos ir diegimo pas klientą.

Įmonė yra įsikūrusi Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP), su kuriuo sėkmingai bendradarbiavo projekto „Inospurtas“ rėmuose Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuotame konkurse „Ieškomas Inovatorius!“. Gerai pasirodžiusiam startuoliui KMTP specialistai teikė konsultacinę pagalbą, inkubavimo paslaugas.

„Būdami šio startuolio gimimo ir atsakingiausių pradinių etapų liudininkais, itin džiaugiamės jo veržlumu plečiant verslo geografiją ir kuriant aukštos pridėtinės vertės sprendimus užsienio rinkoms. „Akasio“ pavyzdys liudija, kad kryptingai dirbančios naujos kartos kompanijos per trumpą laiką geba pasiekti išties įspūdingų rezultatų ir augina ne tik savo verslo, bet visos Klaipėdos – kaip startuoliams palankios ekosistemos – prestižą“, – sako KMTP direktorė Roma Stubrienė.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2019-06-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt