Švietimas

LCC universitete – pagal Harvardo programą parengtas IT studijų dalykas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-20


LCC tarptautinis universitetas praneša, kad nuo šio rudens jo Tarptautinio verslo administravimo bei Šiuolaikinės komunikacijos programų studentams atsiras galimybė gilinti žinias ir IT srityje.

Bendradarbiaujant su VšĮ „Klaipėda ID“ bei „Turing Society“ , jau nuo šio rugsėjo LCC studentai galės pasirinkti studijuojamą dalyką parengtą pagal Harvard universiteto CS50 programą.

„CS50 programa – tai Harvardo universiteto įžanginis kursas į IT verslus ir programavimo meną, dėstomas už universiteto ribų. Programos metu išmokstama nuo paprasčiausių programų, tokių kaip C ir Python kalbos iki sudėtingų aplikacijų kūrimo bei asmeninių projektų paruošimo. Programa apima kriptografijos, biologijos, teismo ekspertizės, žaidimų kūrimo ir netgi muzikos kūrimo sritis. “Turing Society” (IT švietimo ir technologijų ekosistema, kurianti personalizuotą nuo mokyklinio iki universitetinio švietimo sprendimą) yra viena iš nedaugelio pasaulio organizacijų, kuri turi specialius mokymus baigusius mokytojus, dėstančius šią programą Lietuvoje bei Olandijoje”, – rašoma universiteto pranešime.

Nuo pat universiteto įsikūrimo pradžios, LCC tarptautinio universiteto studijos grindžiamas laisvųjų menų (artes liberales) modeliu. Šis modelis taikomas ir daugelyje JAV universitetų ir fokusuojasi į tarpdisciplinines studijas, suteikdamas plataus pobūdžio išsilavinimą, ypač bakalauro lygmens studijose. LCC studentai taip pat susipažįsta su krikščioniško gyvenimo vertybėmis.


2019-06-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt