P0

Švietimas

LCC universitete – pagal Harvardo programą parengtas IT studijų dalykas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-20


LCC tarptautinis universitetas praneša, kad nuo šio rudens jo Tarptautinio verslo administravimo bei Šiuolaikinės komunikacijos programų studentams atsiras galimybė gilinti žinias ir IT srityje.

Bendradarbiaujant su VšĮ „Klaipėda ID“ bei „Turing Society“ , jau nuo šio rugsėjo LCC studentai galės pasirinkti studijuojamą dalyką parengtą pagal Harvard universiteto CS50 programą.

„CS50 programa – tai Harvardo universiteto įžanginis kursas į IT verslus ir programavimo meną, dėstomas už universiteto ribų. Programos metu išmokstama nuo paprasčiausių programų, tokių kaip C ir Python kalbos iki sudėtingų aplikacijų kūrimo bei asmeninių projektų paruošimo. Programa apima kriptografijos, biologijos, teismo ekspertizės, žaidimų kūrimo ir netgi muzikos kūrimo sritis. “Turing Society” (IT švietimo ir technologijų ekosistema, kurianti personalizuotą nuo mokyklinio iki universitetinio švietimo sprendimą) yra viena iš nedaugelio pasaulio organizacijų, kuri turi specialius mokymus baigusius mokytojus, dėstančius šią programą Lietuvoje bei Olandijoje”, – rašoma universiteto pranešime.

Nuo pat universiteto įsikūrimo pradžios, LCC tarptautinio universiteto studijos grindžiamas laisvųjų menų (artes liberales) modeliu. Šis modelis taikomas ir daugelyje JAV universitetų ir fokusuojasi į tarpdisciplinines studijas, suteikdamas plataus pobūdžio išsilavinimą, ypač bakalauro lygmens studijose. LCC studentai taip pat susipažįsta su krikščioniško gyvenimo vertybėmis.


  2019-06-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt