P0

Miestas

Protestu siekė atkreipti dėmesį į padėti Poilsio parke (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-20


Ketvirtadienio rytą prie Klaipėdos savivaldybės, prieš prasidedant miesto Tarybos posėdžiui, buvo surengta pilietinė akcija „Už Poilsio parko medžių išsaugojimą, gyvą, žalią Klaipėdą”.

Ją surengė Asociacijos „Klaipėdos žalieji “pirmininkė Liudvika Kuzminčiūtė bei į Klaipėdą trumpam grįžusi Vokietijoje šiuo metu gyvenanti Visuomeninio judėjimo „Klaipėdieti! Atgaivink savo miesto parką“ vadovė Jolanta Norkienė-Kokkalis.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Moterų nuomone, šiame parke yra neatsakingai išduodami leidimai atrakcionams, niokojama miško paklotė, darkomi medžiai. Anot protestavusiųjų, iš parko sporto aikštelių iki vidurnakčio sklinda triukšmas, parke nuolat keliamas chaosas.


  2019-06-20

  Vienas komentaras apie “Protestu siekė atkreipti dėmesį į padėti Poilsio parke”

  1. AvatarEmilis (IP: 90.140.245.110)

   Šaunuoliai.Piliečių veiklumas gamtos niokojimo atveju yra nepakankamas.Norėtume,kad veiklūs žmonės daugiau dirbtu su masinėmis žiniasklaidos priemonėmis,kad daugiau žmonių sužinotu apie skelbiamas akcijas ir išmoktu tinkamai pareikšti savo nuomonę ir parodytu valią. Skelbtis FACEBOOK’E ne išeitis,..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt