P0

Svarbu, Uostas ir jūra

„Smiltynės perkėlos“ generalinis direktorius traukiasi iš pareigų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-21


Ketvirtadienį Susisiekimo ministerijai paskelbus AB „Smiltynės perkėla“ nepalankias audito išvadas, penktadienio ryte bendrovė išplatino pranešimą, kuriame informuoja, jog generalinis direktorius Darius Butvydas traukiasi iš pareigų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Ketvirtadienį, birželio 20 d., jis įmonės valdybai įteikė atsistatydinimo prašymą. Bendrovės valdyba prašymą patenkino, o laikinuoju „Smiltynės perkėlos“ vadovu paskyrė Technikos ir saugios laivybos direktorių”- rašoma jame.

Teigiama esą  D. Butvydas priėmė sprendimą atsistatydinti iš generalinio direktoriaus pareigų, siekdamas užtikrinti stabilią įmonės veiklą bei atsižvelgdamas į bendrovės interesus. Įvertinusi susidariusią situaciją, valdyba pritarė šiam jo sprendimui ir patenkino prašymą trauktis iš pareigų.

Laikinuoju „Smiltynės perkėlos“ direktoriumi paskirtas Mindaugas Čiakas, kuris iki šiol įmonėje dirbo Technikos ir saugios laivybos vadovu. Laikino generalinio direktoriaus pareigas jis užims iki tol, kol bus paskirtas naujas vadovas. Valdyba naujo vadovo atranką pradės netrukus.

„Prasidėjus atostogų sezonui ir stipriai išaugus besikeliančių srautams, bendrovės kolektyvas yra susitelkęs į kokybišką klientų aptarnavimą. Dėl generalinio direktoriaus atsistatydinimo įmonės veikla nenukentės, o klientai jokių nepatogumų nepatirs”, – rašoma bendrovės pranešime.

D. Butvydas įmonei vadovavo nuo 2010-ųjų.


  2019-06-21

  Vienas komentaras apie “„Smiltynės perkėlos“ generalinis direktorius traukiasi iš pareigų”

  1. AvatarKRISTINA (IP: 85.115.54.202)

   LABAI <DORAS PAREGINGAS>SEKMES .

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt