P0

Kriminalai ir nelaimės

Per Jonines – neblaivių vairuotojų antplūdis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-24


Joninių išvakarėse bei naktį darbo netrūko Kelių patruliams – jie neblaivius vairuotojus stabdė ir uostamiestyje, ir regione.

Pranešama, jog sekmadienį paryčiais apie 4.40 val. Klaipėdoje Jūreivių g. sustabdyto automobilio„ Peugeot” 33 metų variuotojui nustatytas 2,43 prom. girtumas.

Tuo metu vakare apie 21.20 val. Liepų g. sustabdžius automobilį „Nissan Almera”, jį vairavusiam 59 metų vyrui nustatytas 2,01 prom. girtumas.

Dar labiau apsvaigęs buvo apie 23 val. Liepojos g. automobilį „Škoda Romster” vairavęs 46 metų vyras. Jis į alkoholio matuoklį įpūtė net 3.49 prom.

Girti vairuotojai uždaryti į areštinę.

Be to, pranešama apie vieną incidentą, įvykusį vėlų sekmadienio vakarą uostamiestyje. Apie 23.50 val. Beržų g. vaikinui su drauge sėdint automobilyje „Volswagen Passat”, prie automobilio esą pribėgo 5-6 asmenys, kurie greičiausiai akmeniu išdaužė automobilio priekinį langą. Vaikinui išlipus iš automobilio, vienas iš užpuolikų sviedė į jį akmenį ir pataikė į pilvą. Vandalai dar išdaužė automobilio galinės pusės lango stiklą bei apgadino jo durelės.

Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Du neblaivūs vairuotojai per šventes sulaikyti ir Kretingos rajone.

Sekmadienį apie 20 val. gautas pranešimas apie galimai nesaugiai manevruojantį automobilį Kretingos rajone Žibininkų k. Netoli čia esančios kavinės jį sustabdžius, automobilį vairavusiam 36 metų vyrui nustatytas 2,63 prom. girtumas.

Tuo metu Kurmaičių kaime apie 20.30 val. pareigūnai sustabdė automobilį „Audi A6″, kurį vairavo 24 metų Kretingos rajono gyventojas. Jis į alkoholio matuoklį įpūtė 1,76 prom.


  2019-06-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt