P0

Politika

Prie P. Gražulio neliečiamybės išsaugojimo prisidėjo ir klaipėdiečiai (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-25


Seimo narys Petras Gražulis antradienį Seime išsaugojo teisinę neliečiamybę.

Siekiant panaikinti parlamentaro imunitetą, už tai turi balsuoti ne mažiau kaip 71 Seimo narys. Balsuojant dėl P. Gražulio neliečiamybės pačiame balsavime dalyvavo tik 93 seimūnai.

„Už“ neliečiamybės panaikinimą balsavo 65 Seimo nariai, prieš buvo 3 (pats P. Gražulis, Rimas Andrikis ir Zbignev Jedinskij), susilaikė 25 parlamentarai.

Petras Gražulis. Martyno Vainoriaus nuotr.

Tarp prisidėjusių prie to, kad prokurorai negalėtų pasiųsti P. Gražulio į teismą dėl piktnaudžiavimo, apgaulingos apskaitos tvarkymo, prekybos poveikiu, dokumento suklastojimo ir papirkimo, yra ir klaipėdiečiai Seimo nariai.  Konservatorė Agnė Bilotaitė, Irina Rozova, socialdarbietė Irena Šiaulienė ir Naglis Puteikis balsavime nedalyvavo, o valstiečiai Dainius Kepenis ir Algimantas Kirkutis balsuodami susilaikė.

„Seimas įsikalė dar vieną medinį kuolą į savo lavono įvaizdį. Gražulis lygesnis už lygius. Varom taip ir toliau! Varom taip kasdien!”, – trumpai situaciją vertino apžvalgininkas Rimvydas Valatka.

„Net iki Graikijos atskriejo mėšlo kvapas, kurį drėbtelėjo Seimas. Mūsų teisinės valstybės garantas nusprendė apginti koldūninį kolegą Gražulį ir neatiduoti jo į teisėsaugos rankas. Viktoras Pranckietis, jums turbūt labai gėda? Su 25 balsavusiais prieš ar susilaikusiais kaip ir viskas aišku – ten kažkoks politinių prostitučių, oportunistinių socbebrų ir vis dar nesuvokiančių, kur atsidūrė levučių rinkinys, kvepiantis taip, kaip savaitei ant saulės pamirštos vištienos salotos su majonezu. Bet ir be jų pritrūko 6 balsų, o posėdyje nedalyvavo apie 40 žmonių. Taip, taip, komandiruotės, nepaprasto svarbumo komandiruotės gelbėjant Lietuvą tikriausiai neleido sudalyvauti ir konservatoriams Kernagiui ir Kęstuciui Masiuliui (čia jau graži tradicija), ir Laisvės partijos lyderei Aušrinė Armonaitė, ir būsimajai Liberalų sąjūdžio lyderei Viktorija Čmilytė-Nielsen ir krūvai valstiečių. Aišku, kad dirbat dėl Lietuvos, bet koks jausmas bus grįžus? Bet Seimas toks įdomesnis. Nebeliko savisaugos instinkto, taip norisi kai kuriems šiandien malonumo, kad net ir politinis sifilis po metų nebaisus”, – taip tokią situaciją vertino žurnalistas Andrius Tapinas.


  2019-06-25

  2 komentarai “Prie P. Gražulio neliečiamybės išsaugojimo prisidėjo ir klaipėdiečiai”

  1. AvatarKamara (IP: 86.100.115.25)

   Šaunuoliai klaipėdiečiai,neišsigando patyčių iniciatorių ir rėksnių Valatkos ir Tapino

  2. AvatarGIRINIS (IP: 85.115.54.202)

   APIE SKAUTU GATVE NETURIME JOKIU NAUJIENU? MARTYNAI ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt