P0

Mums rašo

Pakeliui į paplūdimį – išbandymas vinimis (papildyta) (1)

Atvira Klaipėda

Danutė, klaipėdietė
2019-06-26


Melnragė. Takelis link moterų paplūdimio. Šis „skelbimas” atsirado praėjusios savaitės pradžioj. O tie lentgaliai – dar anksčiau.

Šiandien (pirmadienį) jau trūko kantrybė man, kai pamačiau susižeidusią moterį, o už pusšimčio metrų ašarojantį vaiką sukruvinta koja. Būkit atsargūs! Gal pagaliau artimiausią dieną kažkas stuktels į pašonę atsakingoms institucijoms?

Žiauriai gėda į akis pažiūrėt svečiams, kurie vienas kitą perspėja: „Žiūrėkit – vinys”. Girdėjau tai sakant ne tik lietuviškai. Galbūt Klaipėdos žalieji imsis priemonių?

P. S. Trečiadienį Danutė savo informaciją papildė dar įspūdingesnėmis nuotraukomis ir pranešė, jog situacija nepasikeitusi – žmonės į moterų paplūdimį Melngraėje eina, rizikuodami susižeisti.

Autorės nuotr. 


  2019-06-26

  Vienas komentaras apie “Pakeliui į paplūdimį – išbandymas vinimis (papildyta)”

  1. AvatarDANUTĖ (IP: 88.119.131.176)

   Laba diena. Vakar (25/VI) ten buvo tas pats vaizdas. (Žiūrėsim šįvakar, gal šiandien jau pajudėjo darbaai). O antrame takelyje einant link jūros (einant iš Molo gatvės) darbininkai turi susukioti nepilnai susuktus medvaržčius…. Šiaip, tai tie varžtai (ir senos vinys senuose takuose) yra didelė bėda, jie susukti atmestinai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt