P0

Mums rašo

Pakeliui į paplūdimį – išbandymas vinimis (papildyta) (1)

Atvira Klaipėda

Danutė, klaipėdietė
2019-06-26


Melnragė. Takelis link moterų paplūdimio. Šis „skelbimas” atsirado praėjusios savaitės pradžioj. O tie lentgaliai – dar anksčiau.

Šiandien (pirmadienį) jau trūko kantrybė man, kai pamačiau susižeidusią moterį, o už pusšimčio metrų ašarojantį vaiką sukruvinta koja. Būkit atsargūs! Gal pagaliau artimiausią dieną kažkas stuktels į pašonę atsakingoms institucijoms?

Žiauriai gėda į akis pažiūrėt svečiams, kurie vienas kitą perspėja: „Žiūrėkit – vinys”. Girdėjau tai sakant ne tik lietuviškai. Galbūt Klaipėdos žalieji imsis priemonių?

P. S. Trečiadienį Danutė savo informaciją papildė dar įspūdingesnėmis nuotraukomis ir pranešė, jog situacija nepasikeitusi – žmonės į moterų paplūdimį Melngraėje eina, rizikuodami susižeisti.

Autorės nuotr. 


2019-06-26

Vienas komentaras apie “Pakeliui į paplūdimį – išbandymas vinimis (papildyta)”

  1. Laba diena. Vakar (25/VI) ten buvo tas pats vaizdas. (Žiūrėsim šįvakar, gal šiandien jau pajudėjo darbaai). O antrame takelyje einant link jūros (einant iš Molo gatvės) darbininkai turi susukioti nepilnai susuktus medvaržčius…. Šiaip, tai tie varžtai (ir senos vinys senuose takuose) yra didelė bėda, jie susukti atmestinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt