P0

Švietimas

Klaipėdos universitetas ir „Schneider Electric“ stiprins jaunimo technologinius gebėjimus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-27


Klaipėdos universitetas (KU) praneša bendradarbiausiantis su viena pasaulinių elektros inžinerijos ir automatikos produktų, sprendimų bei paslaugų sektorių lyderių – kompanija „Schneider Electric“. Ketvirtadienį abiejų šalių atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama stiprinti jaunimo technologinius gebėjimus.

Sutartimi taip pat siekiama atrasti ir ugdyti inžinerinių specialybių talentus, sudominti jaunimą tiksliaisiais mokslais, inovacijų kūrimu.

KU infrastruktūros ir plėtros prorektorius dr. Benediktas Petrauskas (kairėje) bei „Schneider Electric Lithuania“ vadovas Denis Gacicha.

„Šios bendradarbiavimo sutarties pasirašymas – dvigubai džiugus, nes svarbias iniciatyvas palaikančių partnerių gretas plečiame ne tik vertindami tarptautinės kompanijos reputaciją bei pasiekimus, bet ir žinodami, kad patys nestokojame pozityvioms permainoms reikalingo potencialo – tą patvirtina mūsų universiteto informatikos ir mechanikos inžinerijos studijų programoms suteiktas prestižinis apdovanojimas „Investors Spotlight“. Jį priimdami šiemet gavome dar vieną patvirtinimą, kad galime pasiūlyti kokybiškas, labiausiai verslo lūkesčius atitinkančias bakalauro studijas, kurios absolventams atvers puikių perspektyvų“, – pranešime spaudai cituojamas KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Švietimo vidus

„Schneider Electric Lithuania“ vadovo Denis Gacicha teigimu, ši verslo organizacija įvairiose šalyse palaiko ir pati vysto daug į švietimą skaitmenizacijos ir automatizacijos srityse nukreiptų iniciatyvų, bendradarbiauja su įvairiomis mokslo institucijomis Lietuvoje.

„Darbas su jaunimu – ne vien tam tikra misija, kuri yra graži ir reikalinga savaime. Ne rytojus, o jau dabartis yra skaitmeninė. Suvokiant, kad skaitmenizacija yra itin svarbus įvairių ekonomikos procesų katalizatorius, būtina kompetencijas šioje srityje auginti jau mokyklos suole, o universiteto auditorijose bei laboratorijose – jas stiprinti. Prie to prisidėdami atveriame dar daugiau galimybių ateities visuomenėms“, – pranešime cituojamas D. Gacicha.

„Schneider Electric“ ir KU jau vienija bendradarbiavimas Lietuvos SGD klasterio rėmuose.


2019-06-27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt