Klaipėdos universitetas ir „Schneider Electric“ stiprins jaunimo technologinius gebėjimus

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2019-06-27

Klaipėdos universitetas (KU) praneša bendradarbiausiantis su viena pasaulinių elektros inžinerijos ir automatikos produktų, sprendimų bei paslaugų sektorių lyderių – kompanija „Schneider Electric“. Ketvirtadienį abiejų šalių atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama stiprinti jaunimo technologinius gebėjimus.

Sutartimi taip pat siekiama atrasti ir ugdyti inžinerinių specialybių talentus, sudominti jaunimą tiksliaisiais mokslais, inovacijų kūrimu.

KU infrastruktūros ir plėtros prorektorius dr. Benediktas Petrauskas (kairėje) bei „Schneider Electric Lithuania“ vadovas Denis Gacicha.

„Šios bendradarbiavimo sutarties pasirašymas – dvigubai džiugus, nes svarbias iniciatyvas palaikančių partnerių gretas plečiame ne tik vertindami tarptautinės kompanijos reputaciją bei pasiekimus, bet ir žinodami, kad patys nestokojame pozityvioms permainoms reikalingo potencialo – tą patvirtina mūsų universiteto informatikos ir mechanikos inžinerijos studijų programoms suteiktas prestižinis apdovanojimas „Investors Spotlight“. Jį priimdami šiemet gavome dar vieną patvirtinimą, kad galime pasiūlyti kokybiškas, labiausiai verslo lūkesčius atitinkančias bakalauro studijas, kurios absolventams atvers puikių perspektyvų“, – pranešime spaudai cituojamas KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

„Schneider Electric Lithuania“ vadovo Denis Gacicha teigimu, ši verslo organizacija įvairiose šalyse palaiko ir pati vysto daug į švietimą skaitmenizacijos ir automatizacijos srityse nukreiptų iniciatyvų, bendradarbiauja su įvairiomis mokslo institucijomis Lietuvoje.

„Darbas su jaunimu – ne vien tam tikra misija, kuri yra graži ir reikalinga savaime. Ne rytojus, o jau dabartis yra skaitmeninė. Suvokiant, kad skaitmenizacija yra itin svarbus įvairių ekonomikos procesų katalizatorius, būtina kompetencijas šioje srityje auginti jau mokyklos suole, o universiteto auditorijose bei laboratorijose – jas stiprinti. Prie to prisidėdami atveriame dar daugiau galimybių ateities visuomenėms“, – pranešime cituojamas D. Gacicha.

„Schneider Electric“ ir KU jau vienija bendradarbiavimas Lietuvos SGD klasterio rėmuose.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Vietoj universiteto pastato - prekyba ir butai

Klaipėdos universiteto pastatų kompleksą Minijos g. 153, parduotą už 1,73 mln. eurų, šiuo metu dalimis valdo keletas savininkų. Anksčiau viena ...
2024-05-23
Skaityti daugiau

Sveikata

Klaipėdos universitete - tradicinė vydūniška konferencija

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Klaipėdos universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakultetas kartu su Vydūno draugija rengia konferenciją „Į sveiką gyvenseną ir ...
2024-03-21
Skaityti daugiau

Švietimas

„Vėtrungės“ gimnazijoje - unikali paroda

Minint Pasaulinę žemės dieną, trečiadienį Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje pristatyta Klaipėdos universiteto (KU) Jūros tyrimų instituto parengta paroda „Pažintis su nematoma ...
2024-03-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This