P0

Fotoreportažai, Švietimas

KVK absolventams įteikti diplomai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-28


 

Šiais metais Klaipėdos valstybinėje kolegijoje (KVK) sėkmingai studijas baigė per 600 studentų iš Verslo, Sveikatos ir Technologijų fakultetų. 27 studentai mokslus baigė su pagyrimu.

Švietimo vidus

Žvejų rūmuose KVK absolventams buvo įteikti profesinio bakalauro diplomai. Studentus bei gausiai surinkusius svečius sveikino ir sėkmės pasirinktos profesijos kelyje linkėjo KVK direktorė Gražina Markvaldienė.

Geriausiai įvertintų baigiamųjų darbų studentams įteiktos solidžios stipendijos. Jas išdalino ir sveikinimo žodžius tarė kolegijos socialiniai partneriai – „Klaipėdos Smeltės“, „Swedbank“, Klaipėda hostel“, „SALA Plateliai Resort“, Klaipėdos pramonininkų asociacijos, IAMUS, Šilalės rajono savivaldybės atstovai.

Diplomų įteikimo šventės dalyviams koncertavo duetas „Blooming vibes“.

KVK nuotr.


2019-06-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt