Sveikata

Jonas Sąlyga toliau vadovaus Klaipėdos jūrininkų ligoninei (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-28


Pastaruosius du dešimtmečius Klaipėdos jūrininkų ligoninei vadovaujantis Jonas Sąlyga laimėjo konkursą ir toliau eis šias pareigas, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot jos pranešimo, artimiausiu metu bus išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas. Tik gavus informaciją, patvirtinančią jo patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas, Jonas Sąlyga bus paskirtas naujai kadencijai.

J. Sąlyga studijavo biomedicinos ir socialinių mokslų studijas Kauno medicinos institute ir Klaipėdos universitete, kuriame įgijo ir docento laipsnį. Šiuo metu yra Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto profesorius, dėsto bakalauro ir magistro programų studentams, rengia mokslinius straipsnius ir metodines knygas sveikatos priežiūros įstaigų vadybos tema.

Konkurso laimėtojas savo karjerą pradėjo Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dirbdamas vidaus ligų gydytoju, vėliau – vyriausiuoju gydytoju. Už nuopelnus Lietuvos Respublikai yra apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi, o taip pat jam 2008 metais suteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuoto vardas.


2019-06-28

Vienas komentaras apie “Jonas Sąlyga toliau vadovaus Klaipėdos jūrininkų ligoninei”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt