P0

Kultūra

Klaipėdoje – džiazo žvaigždės iš Vokietijos koncertas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-28


Klaipėdos džiazo orkestras pristato unikalų ir naują projektą – bendrą koncertinę programą drauge su muzikos žvaigžde iš Vokietijos Cecile Verny.

Moteriško subtilumo ir vyriškos energijos, afrikietiškos prigimties ir lietuviško užsispyrimo sintezė, pagardinta natūralios gamtos priedais – jau šį šeštadienį, birželio 29 d., 19 val. Klaipėdos koncertų salės parko estradoje. Beje, koncertas nemokamas.

„Viešnia iš Vokietijos Cecile Verny atvyksta su neapsakomai gausia patirtimi persmelktu talentu, afrikietiška energija, vokiška precizika bei prancūzams būdingu gurmanišku prieskoniu muzikoje. Tuo metu Klaipėdos džiazo orkestro vyrukams teks visą šią spalvų bei garsų paletę ištransliuoti klausytojui. Iššūkis, ambicija, tikslas ir malonumas. Kartu tai unikali bei niekur negirdėta meninė programa, kuriai dar didesnį išskirtinumą suteiks unikali, vasariškai viliojanti Klaipėdos koncertų salės parko estrados aura“, – sako Klaipėdos džiazo orkestro vadovas Kęstutis Sova.

Cecile Verny – dainininkė iš pašaukimo. Ji nesimokė vokalo, tačiau įtaigiai atlieka įvairiausių stilių muziką – nuo bliuzo ir džiazo iki soulo, fanko, pop. Dainininkė 1987 metais įkūrė duetą, kuris vėliau virto trio „Cecile Sings“ ir kvartetu „Cecile Verny Quartet“ (CVQ), tapusiu populiariausia solistės grupe.

CVQ išleido aštuonis studijinius albumus, kurių vienas pelnė prestižinį „Preis der deutschen Schallplattenkritik“ apdovanojimą. Šiandien C. Verny gali pasigirti ir gausybe savo koncertų, surengtų ne vienoje pasaulio šalyje.

Klaipėdos džiazo orkestras – tai jau uostamiesčio džiazo muzikos „flagmanu“ tapęs kolektyvas, publikai pristatęs ne vieną unikalią koncertinę programą ir nestokojantis puikių atsiliepimų.

Šeštadieninio koncerto metu Klaipėdos džiazo orkestrui pirmą kartą diriguos Egidijus Miknius.


Kultūros straipsnių vidus

2019-06-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt