P0

Sportas

Paplūdimio tinklinio turnyre triumfavo ukrainietės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-30


Klaipėdoje, Teatro aikštėje, dvi dienas vykusio 12 šalių moterų paplūdimio tinklinio turnyro „Amber Cup – Kredito garantas“, nugalėtojomis tapo ukrainietės Inna ir Iryna Makhno.  Jos finale rezultatu 2:0 (pirmasis setas 24:22, antrasis – 21:15) įveikė austres Evą Freiberger ir Patricią Teufl.

beachvolleyambercup.com nuotr.

Kovoje dėl trečiosios vietos taip pat sausu rezultatu (21:13; 21:12) ispanės Fernandez Navarro Amaranta ir Angela Lobato įveikė čekes Marie-Sarą Stochlovą ir Miroslavą Duranovą, kurios ketvirfinalyje buvo eliminavusios Lietuvos tinklininkės Ievą Dumbauskaitę ir Iriną Zobiną.

Pirmasis setas lietuvaitėms klostėsi prastai – pralaimėta 10:21, o antrajame sete kova jau vyko taškas į tašką ir lietuvaitės pralaimėjo tik po nervų kovos pačioje susitikimo pabaigoje – 19:21.

„Prastai žaidėme: aš negalėjau paduoti, Irina – priimti, prastai gynėmės… Aš tai tikrai nusivylusi. Buvo tarsi juoda diena. Be to, vėjas mums nėra pats didžiausias pagalbininkas. Jis pūtė ir vakar, bet šiandien – dar labiau. Bet nesinori nieko kaltinti ir teisintis, pačios prastai žaidėme ir esame pačios kaltos. Aš ne kartą esu sakiusi, kad Lietuvos sirgaliai yra fantastiški, jie palaiko net tada, kai nesiseka. Juk mus pirmąjį setą čekės sudaužė kaip obuolius, bet antrąjį setą mus dar labiau palaikė. Esu jiems labai labai dėkinga. Tai nuostabu“, – kalbėjo klaipėdietė I. Dumbauskaitė.

„Visai nieko nesigavo, bandėme, būna dienų: kaip neišeina, taip neišeina ir nieko negali padaryti“, – sakė  I. Zobnina.

Lietuvaitės A grupėje užėmė pirmąją vietą, o čekės B grupėje liko antros.

I. Dumbauskaitė ir I. Zobnina grupės varžybose rezultatu 0-2 (17:21 ir 18:21) nusileido Izraelio atstovėms – Sofiai Starikovai ir Anitai Dave, tačiau antroje dvikovoje itin gausiai ir audringai palaikomos savų sirgalių lietuvaitės pademonstravo puikų kovotojų charakterį – sugebėjo baltaruses nukauti 2-0 (38:36 ir 21:12).

Paplūdimio tinklinio turnyras „Amber Cup – Kredito garantas“ išskirtinis ne tik tuo, kad pirmą kartą istorijoje Klaipėdos centre išpilta net 150 kubinių metrų smėlio, įrengta tarptautinius standartus atitinkanti tinklinio aikštė su 400 vietų tribūnomis žiūrovams, bet ir itin aukšto lygio komandomis.

Turnyro organizatoriai – Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla (LAM) ir VšĮ „Klaipėdos pliažo tinklinio“ klubas.


2019-06-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt