P0

Fotoreportažai, Sportas

„Okinavos” sportininkams – Europos čempionato medaliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-01


Čekijoje vykusio Europos jaunučių, jaunių ir jaunimo kyokushin karate čempionato metu keturi iš šešių jame dalyvavusių Klaipėdos sporto klubo „Okinava” sportininkų tapo Europos vicečempionais ir prizininkais.

Rūta Vaicekauskaitė iškovojo Europos jaunių Kata (technikos demonstravimas) bronzos medalį. Pirmose trijose atrankinėse kovose ji nugalėjo varžoves iš Ukrainos, Ispanijos ir Danijos. Pusfinalio kovoje ji susitiko su varžove iš Vengrijos, tačiau teisėjų sprendimu 4:1 pergalė buvo skirta varžovei, kuri ir tapo varžybų čempione.

Matas Sasnauskas iškovojo Europos jaunių Kata sidabro medalį. Pirmose dvejose atrankinėse kovose jis nugalėjo varžovus iš Lenkijos ir Vengrijos, pusfinalio kovoje nugalėjo sportininką iš Ukrainos, tačiau finalinėje kovoje nusileido kitam ukrainiečiui.

Jaunučių Kata kategorijoje pirmą kartą Europos čempionate debiutavo Enrikas Puceta. Nors Enrikas parodė labai aukštą technikos lygį, tačiau teisėjai pergalę atidavė varžovui iš Ukrainos.

Kornelija Jankantaitė iškovojo Europos jaunių kumite (kovos) sidabro medalį. Ji pirmąsias dvi kovas laimėjo ankščiau laiko. Finaline klaipėdietė susitiko su varžove iš Vengrijos. Kova vyko apylygiai, tačiau Kornelija paskutinę kovos sekundę praleido tašką, dėl kurio pergalė atiteko varžovei.

Edvinas Kolmogorovas šiose varžybose atstovavo Lietuvą dvejose rungtyse. Pirmojoje Kata rungtyje jau atrankinėje kovoje teisėjų sprendimu pergalė atiteko Vengrijos sportininkui. Antrojoje kumite rungtyje Edvinas Kolmogorovas iškovojo Europos jaunimo kumite sidabro medalį. Jis atrankinėje kovoje nugalėjo varžovą iš Vokietijos, pusfinalyje nugalėjo Ukrainos sportininką, tačiau finale nusileido varžovui iš Gruzijos.

Taip pat vyko Moterų absoliučios svorio kategorijos čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė Rima Lisinskaitė, tačiau jau pirmojoje kovoje ji pralaimėjo praėjusių metų Europos čempionei Andrea Merca.


  2019-07-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt