Politikų tribūna

„Partijos pirmininko rinkimuose nedalyvausiu”

Eugenijus Gentvilas, Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio pirmininkas
2019-07-01


Rudenį vyksiančiuose partijos pirmininko rinkimuose, nedalyvausiu – sunkiausiu partijos laikotarpiu prikėliau partiją ir manau, kad dabar partijos vairą turi perimti jaunas, motyvuotas žmogus.

Skyrių ir partijos narių prašiau, kad mano kandidatūros nekeltų ir jos nėra. Manau, kad savo darbą padariau: išlikome ir išgyvenome, grąžinome paskolą bankui, su finansiniais likučiais dalyvavome Savivaldos rinkimuose, užėmėme 4 vietą partijų tarpe, Europos Parlamento rinkimuose – 5 vietą. Dabar turi ateiti kiti žmonės.

Iš partijos trauktis nežadu, toliau aktyviai joje veiksiu. Nebėgsiu ir padėsiu bet kuriam naujam pirmininkui 😊

Turime sulaukti visų kandidatūrų – šiandien yra paskutinė diena, kuomet partijos nariai gali teikti kandidatūras pirmininko rinkimams, tačiau šiai dienai pasirinkčiau Seimo opozicijos lyderę Viktoriją Čmilytę-Nielsen.

Tai yra politikė su didžiule perspektyva. Per trumpą laiką Seime ji parodė savo sugebėjimus arti partinio gyvenimo epicentro. Ji yra viena iš mano penkių pavaduotojų partijoje, nuolat konsultuojamės, tad į ją žiūriu su didžiausiomis viltimis.


2019-07-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt