P0

Kultūra

Rodys „Idealą“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-02


Kino klubas „8 ½” atostogaujančius ir vasarą besimėgaujančius kino mylėtojus liepos 10 dieną 21.30 val. vėl kviečia į Kultūros fabriko stogo terasą. Šį kartą lengvam vakarui pristatoma Frederic Beigbeder drama „Idealas“ (2016).

Oktavas dirba modelių įdarbinimo agentūroje. Šis hedonistas nuolatos sutinkamas jaunų modelių kompanijoje, mėgaujasi privačiomis oligarchų draugų jachtomis. Jo pavydėtinai malonus ir patogus gyvenimas tęsiasi iki tol, kol jam tenka susidurti  su didžiulio skandalo pasekmėmis.

Tai filmas, parodijuojantis šiuolaikinę madų industriją, pripildytą lėkštų egomaniakų, kurie mėgsta šėlioti vakarėliuose, išnaudoti jaunas merginas ir kurie uždirba milijonus iš neišmanėlių vartotojų kišenių. Viena vertus, „Idealas“ savo satyriniu stiliumi bando šokiruoti visuomenę, kita vertus, filmo turinyje galime įžvelgti ir antikapitalistinio farso užuomazgas.

Filmo režisierius ir scenarijaus autorius Frederic Beigbeder – prancūzų rašytojas, literatūros kritikas, apžvalgininkas, gerai žinomas dėl savo knygų „Meilė trunka trejus metus“ bei „Prancūziškas romanas“. Jo knygose dominuoja humoras ir savižudybės tematika, aprašomos aukštos ir žemos kultūros gairės.

Filmas „Idealas“ – jo antrasis filmas, kurį jis režisavo pagal savo paties scenarijų.


Kultūros straipsnių vidus

2019-07-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt