„Vakarų ekspresas“ 2020-aisiais bus leidžiamas rečiau

Verslas
Avatar photoMartynas Vainorius
2019-07-02

Uostamiesčio dienraštį „Vakarų ekspresas“ leidžianti tokio pat pavadinimo bendrovė antradienį paskelbė apie 2020-ųjų prenumeratos akciją ir tuo pat metu informavo, kad kitąmet nebebus leidžiamas šeštadienio numeris.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Reaguojant į rinkos pokyčius ir prie jų prisitaikant buvo nuspręsta, kad nuo Naujųjų metų dienraštis išeis 4 kartus per savaitę. Tačiau užtikriname, kad šie pokyčiai dienraščio apimčiai ir turiniui įtakos neturės – dienraštyje ir toliau rasite daug miesto bei krašto naujienų, teminių priedų, įdomių laisvalaikio skaitinių. 2020-aisiais atsinaujinęs „Vakarų ekspresas“ į prenumeratorių namus atkeliaus antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. Beje, penktadienio leidinys bus dvigubai storesnis už kasdienį ir bus labiau panašus į solidų savaitraštį. Be to, prenumeratorius palepinsime puikios kokybės žurnalu, kuris bus leidžiamas kas ketvirtį, o vėliau pagal galimybes ir poreikius – dar dažniau”, – pranešime cituojamas bendrovės vadovas ir „Vakarų ekspreso“ vyriausiasis redaktorius Gintaras Tomkus.

UAB „Klaipėdos dienraštis” jos leidžiamo kito uostamiesčio dienraščio „Klaipėda” 2020 m. prenumeratą paskelbė dar gegužės viduryje – informacijoje akcentuojama, kad tai yra vienintelis regione dienraštis, pasirodantis šešis kartus per savaitę.

G. Tomkus, birželio viduryje pristatymas bendrovės išleistą žurnalą „Vasaros ekspresas“ teigė, kad „praėję metai bendrovei buvo kaip niekada sėkmingi”.

„Daugelis aplinkinių redakcijų skundžiasi dirbančios nuostolingai, „Vakarų ekspreso“ redakcija pernai dirbo pelningai”, – rašė UAB „Vakarų ekspresas” vadovas.

Bendrovės Registrų centrui pateiktos finansinės ataskaitos rodo, kad 2018 m. ji buvo gavusi 694,9 tūkst. eurų pajamų ir gavo 8 939 Eur pelno. 2017 m. šie rodikliai atitinkamai siekė 675,8 tūkst. ir 27 641 Eur nuostolis, 2016 m. – 753,3 tūkst. ir 27 348 Eur nuostolis.

Paskutiniais Registrų centrui pateiktais duomenimis, UAB „Vakarų ekspresas”  valdo G. Tomkus ir UAB „Respublikos investicija”.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Štai kur klausimas*

Spygliui, pamačiusiam operatyvinę nuotrauką iš mero prieangio, kuris, beje, dabar yra užrakintas bei nepasiekiamas ne tik eiliniam klaipėdiečiui, bet ir ...
2024-05-14
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Vietos laikraščiams - solidi savivaldybės injekcija

133 100 eurų – tokią sumą per metus vietos dienraščiams užsimojo sumokėti Klaipėdos miesto savivaldybė ir paskelbė viešojo pirkimo konkursą, kurio ...
2024-02-29
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Gražiam Klaipėdos valdžios veidui piešti - po pusę milijono kasmet

Dabartinė Klaipėdos valdžia ketina nuo šių metų daugiau nei tris kartus padidinti išlaidas savo viešiesiems ryšiams. Nors teigiama, kad nemažai ...
2024-01-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This