P0

Verslas

Aludarių festivalis – vėl su plastikinės taurėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-03


Bendrovė „Švyturys-Utenos alus“ praneša, kad liepos 13 d. Klaipėdoje vyksiančiame „Švyturys Brewery“ Aludarių dienos festivalyje ir vėl bus naudojamos taurės, gaminamos iš specialaus plastiko. Jomis daug kartų naudotis bus galima ir ateityje.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Renginio lankytojai pirkdami gėrimą už taurę turi palikti depozitą, kurį atgauna išeidami. Pirkdami naują gėrimą svečiai seną taurę palieka ir gauną naują. Panaudotos taurės keliauja į specialią palapinę iš kurios mūsų partneriai jas surenka ir veža plauti. Šios taurės saugiai sandėliuojamos ir vėliau naudojamos kitų renginių metu“, – pranešime spaudai cituojama  „Švyturys-Utenos alus“ prekybos rinkodaros specialistė Evelina Juškaitė.

Pasak jos, neseniai Lietuvoje atsirado keletas įmonių, kurios pasirūpina daugkartinių taurių surinkimu, išplovimu, pristatymu.

„Šiais metais atradome partnerius, kurie užtikrins efektyvias paslaugas, o dėl šios priežasties galėsime judėti toliau – daugkartinius indus naudosime ne tik Aludarių dienos proga“, – kalba Evelina Juškaitė.

Pasak E. Juškaitės, tokiu žingsniu įmonė siekia atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosauginius klausimus bei skatinti aplinką tausoti ir kitus verslus.

„Džiugu, kad su mumis dirbantys renginių organizatoriai taip pat prisideda ir padeda atrasti gamtai palankius sprendimus“, – sako E. Juškaitė.


2019-07-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt