P0

Sportas

Klaipėdoje – geriausi Baltijos šalių riedlenčių ir BMX dviračių sportininkai

Ieva Korsakaitė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2019-07-04


Liepos 6-ąją Sąjūdžio parke nuo 11 iki 20 val. vyks ekstremalių sporto šakų – riedlenčių ir BMX dviračių čempionatas. Baltijos šalių „Seaside Session” varžybose savo jėgas išbandys šių sporto šakų mėgėjai ir profesionalai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Palmiros Mart nuotr.

„Tokio pobūdžio čempionatas Klaipėdos Sąjūdžio riedlentininkų parke bus organizuojamas pirmą kartą. Kuo daugiau įvairesnių fizinio aktyvumo formų ir atrakcijų, tuo geriau“, – ketvirtadienį surengtos spaudos konferencijos metu sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

„Net jei dalyviai nieko nelaimės pagrindinėse rungtyse, jiems nebus kada liūdėti, nes dienos pabaigoje lauks siurprizas. Tai papildomos rungtys, kuriose galės dalyvauti visi norintys. „Greičio iššūkio” („Speed chalenge”) rungtyje bus varžomasi dėl greičiausio riedlentininko titulo, o „Aukščiausio šuolio“ („Biggest air contest“) kovoje išaiškės aukščio meistras su dviračiu“, – teigė organizatoriai.

Renginyje, kuriame dalyvaus geriausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos riedlenčių ir BMX dviračių sportininkai, bus galima išvyksti salto, įvairių kitų triukų.

Renginyje veiklos sau galės surasti ir sportu neužsiimantys žiūrovai: bus poilsio zonos, kuriose bus galima atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais, išalkusiems bus ir maisto vagonėlis. Renginio metu gerą nuotaiką palaikys didžėjus. Netikėtai sugedus dviračiui, vietoje bus galima įsigyti įvairių detalių. Atvykę į renginį žiūrovai poilsio zonose bus plačiau supažindinami su riedlenčių ir dviračių sportu.

„Jie taip pat galės ir išbandyti riedlentes, bus apsaugų“, – sakė VšĮ Asmenybės ugdymo kultūros centras renginių koordinatorė Raimonda Šuopytė.

Varžybas komentuos BMX dviratininkas Martynas Monikas.

„Aš jaunimą stipriai skatinu dalyvauti varžybose, o sudalyvavę pirmose, jie jau trina rankom ir laukia kitų“, – sakė M. Monikas.

Į nemokamą „Seaside Session“ čempionatą kviečiami registruotis abiejų sporto šakų mėgėjai ir profesionalai. Registruotis bus galima ir šeštadienį renginio vietoje nuo 11 val.


  2019-07-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt