P0

Regionas

Karklės festivalio dalyviams leido šėlti ilgiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-05


Speciali Klaipėdos rajono savivaldybės darbo grupė svarstė Karklės festivalio organizatorių prašymą leisti koncertus rengti ilgiau nei numatyta taisyklėse.

„Facebook” nuotr.

Anot savivaldybės pranešimo, festivalio organizatoriai pateikė prašymą rugpjūčio 15 d. leisti renginį organizuoti iki 2 val., o rugpjūčio 16 ir 17 d. – iki 6 val. ryto. Planuojama, kad vėlyvieji koncertai vyks scenoje, kuri bus pastatyta paplūdimyje, tad triukšmo šaltinis bus toliau nuo gyvenviečių.

Savivaldybės administracijos Leidimų ir licencijų skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Šneiderienė informavo, kad po praėjusiais metais vykusio Karklės festivalio skundų nebuvo sulaukta. Karklės seniūnaitė Rasa Bučienė taip pat antrino, kad pernai didesnių nusiskundimų iš bendruomenės nesulaukta, o organizatoriai įvykdė visus žadėtus įsipareigojimus.

Pajūrio regioninio parko direkcijos direktorius Darius Nicius paragino prevenciškai stebėti ir teritoriją už festivalio ribų bei pasirūpinti informaciniais ženklais, nurodančiais, kur renginio metu bus galima apeiti aptvertą pajūrio ruožą.

Darbo grupė vienbalsiai sutarė, kad renginio laikas turėtų būti pratęstas.


  2019-07-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt