P0

Mums rašo

Tautinės giesmės giedojimo tradicija pagal SEL (11)

Atvira Klaipėda

Vita
2019-07-06


Noriu pasidalinti nemalonia situacija. Susirinko minia į SEL koncertą – įleidžiama nuo 19 val., visi labai tikėjomės 21 val. sugiedoti Tautinę giesmę, o 21 val. scenoje nebuvo nei Selo, nei himno…

Didžėjus leido kriokiančią muziką ir net nepasigėdino jos nutildyti, kai liaudis kelios minutes po 21 val. savarankiškai giedojome savo šalies giesmę.

Va tokias žvaigždes ir elitą mes turime. Gėda! O garsios frazės apie lietuvybę TV ekranuose vertos Oskaro apdovanojimų…


2019-07-06

11 komentarai “Tautinės giesmės giedojimo tradicija pagal SEL”

  1. Jau užkniso tas varymas ant Selo. Jeigu jums nepatinka – neikit, neklausykit, nusisukit..Bet ne, kiekvienais metais reikia žviegti kad per Selo koncertus triukšmas, dabar – kad tos susiktos giesmės negiedojo. NENORĖJO-NEGIEDOJO! Kas norėjo giedoti, rinkosi kitose vietose. Štai dėl ko mano patriotizmas baigia pavirsti į kritišką cinizmą – nuolat atsiranda ligonių kurie kažko nuolat ”pagal save”reikalauja, moko ir skundžia neįtinkančius. Dar kartą sakau: Mes esame ES o ne Salino ar Hitlerio laikuose. Eame laisvi piliečiai ir niekam nieko(be pagrindinių pareigų numatytų įstatymuose) neprivalom. Taip kad zyzliai ir kiti priekabautojai-reikalautojai, eikit jūs..

    • Visiškai pritariu ! Tik Selas galėtų bent kokią valandą vėluoti,bet ne dvi.

    • Klausyk TU! Aš neinu į Selą, nes tas mykimas ne mano skonio! Bet Selas ateina prie mano namų ir verčia jo klausytis! Šiaip tai yra gyvenamoji zina, jei kalbi apie gyvenimą ES. Lietuvoje veikia Triukšmo ribojimo įstatymas, bet ne Selui! Tam viskas galima! Kodėl? Savivaldybės pacukai tyli kaip išromyti, o galėtų paaiškinti, kaip tai vyksta? Gal mero potvarkis yra aukščiau už įstatymą?! Kodėl kai vyksta vaikų dainų šventė, niekas nesipiktina? Todėl, kad ne iki išnaktų ir decibelai kiti. Tau kur tave tokį protingą pasiųst, kad tai suprastum?

  2. Tik” Lietuvos tautos atmatos” gali kaip nugražtą kaulą numesti frazę…”tą jūsų”.

  3. Nebuvo jokios gėdos. Paskui Selas užtraukė nuo scenos tą jūsų tautiškumo giesmę ir buvo viskas ore.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt