Antradienį atvyks du kruiziniai laivai

Uostas ir jūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2019-07-08

Liepos 9-ąją Klaipėdoje lankysis net du kruiziniai laivai. 8 val. atvyksta „Star Pride”, o 12 val. Kruizinių laivų terminale švartuosis „Ocean Majesty”. Abu laivai mūsų mieste viešės iki 22 val.

Su nauju pavadinimu – pirmą kartą

„Star Pride” (plaukioja su Bahamų vėliava) kruiziniu laivu į Klaipėdą atvyksta 203 keleiviai iš 10 šalių. Didžioji laivo keleivių dalis iš JAV. Kiti keleiviai – iš Australijos, Austrijos, Baltarusijos, Brazilijos, Kanados, Danijos, Naujosios Zelandijos, Rusijos ir Didžiosios Britanijos.

cruisemapper.com nuotr.

Šis laivas lankėsi Klaipėdoje 2011-2013 m. tik tuomet vadinosi „Seabourn Pride”. Su nauju pavadinimu laivas į Klaipėdą atvykstą pirmą kartą ir šiemet dar sugrįš – antrasis vizitas suplanuotas rugpjūčio 3 d.

Pasak „Cruise Services Klaipėda” kruizų aptarnavimo vadovės Agnės Mikniūtės, „Star Pride” į Klaipėdą atplaukia iš Gdansko. Iš Didžiosios Britanijos, Edinburgo uosto, išplaukęs laivas 19 dienų kruizo metu aplanko Norvegiją, Daniją, Lenkiją, Lietuvą, Suomiją, Rusiją, Estiją bei Švediją.

133 m ilgio 8 denių laivas buvo pastatytas 1988 m. Vokietijoje. Nuo 2014 m. laivas priklauso JAV kruizinių linijų kompanijai „Windstar Cruises”. Laive įrengtos 106 dvivietės kajutės – apartamentai. Laive dirba 151 įgulos nariai.

2020 m. numatoma laivo rekonstrukcija, kurios metu kajučių skaičius bus padidintas iki 185.

Buvo keleiviniu keltu

Kruiziniu laivu „Ocean Majesty” į Klaipėdą atvyksta 364 keleiviai iš 12 šalių. Didžioji laivo keleivių dalis – svečiai iš Vokietijos. Kiti keleiviai – iš Austrijos, Bulgarijos, Kanados, Japonijos, Liuksemburgo, Nyderlandų, Ispanijos, JAV, Didžiosios Britanijos, Šveicarijos ir Tailando.

Su Portugalijos vėliava plaukiojantis „Ocean Majesty” į Klaipėdą atvyksta kasmet nuo 2013 m.

Nuotrauka iš „Facebook”

1966 m. pastatytas laivas savo istoriją pradėjo kaip keleivinis keltas „Juan March”. 1989 m. 135 m ilgio laivas buvo rekonstruotas ir pritaikytas kruizams.

Laive yra 8 deniai, iš kurių net 7 skirti keleiviams, ir 274 kajutės.

Žymos: | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Kruizinės laivybos sezono startą paskelbė muzikuojantis laineris

Šaltą, vėjuotą ir lietingą antradienio vidurdienį Klaipėdos uoste prisišvartavo pirmasis šiemet kruizinis laivas. Laineriui „Le Bellot” – tai ir pirmasis ...
2024-04-23
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Klaipėdą 19-ą kartą pristato kruizinės laivybos parodoje

Šią savaitę Majamyje vyksta didžiausia pasaulyje kruizinei laivybai skirta paroda „Seatrade Cruise Global 2024“. Joje jau 19 kartą dalyvaujantis Klaipėdos ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Pirmasis šiemetinis kruizinis laivas Klaipėdoje turėjo ir svarbią užduotį

Penktadienio rytą į Klaipėdos uostą įplaukęs laivas „Hamburg“ kaip ir prieš metus atidarė Klaipėdos kruizinių laivų sezoną. Su Bahamų vėliava ...
2023-04-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This