P0

Verslas

„Bitė“ Palangoje atidarė naują saloną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-08


Palangoje duris atvėrė naujas „Bitės“ salonas. Anot bendrovės pranešimo, jame ypatingas dėmesys skiriamas išmaniesiems laikrodžiams.

Salone taip pat galima susipažinti su išmaniaisiais telefonais bei kitomis technologijomis ir apžiūrėti „Bitės“ naujienas.

„Bitės“ salonas naujuosius namus atrado prie Palangos centrinės aikštės, netoli nuo senojo – Vytauto g. 63.

„Salono asortimentas pritaikytas aktyvaus poilsio mėgėjams. Tai ypač aktualu vasarą Palangoje, norint praturtinti savo laisvalaikį. Juk itin pravartu išmaniu laikrodžiu užfiksuoti nueitų žingsnių kiekį, dviračiu nuvažiuotų kilometrų atstumą ar pasimatuoti širdies pulsą“, –pranešime spaudai cituojama „Bitės“ prekybos tinklo įvaizdžio ekspertė Sigita Būdavaitė.

Naujasis „Bitės“ salonas  vadinamas išmaniuoju. Pasak S. Būdavaitės, toks pavadinimas pasirinktas sąmoningai, nes čia klientai be išmaniųjų laikrodžių ras ir garso kolonėles, žaidimų konsoles „Xbox“, dronus, „GoPro“ kameras ar net išmaniuosius augalus.

Komentuodama pasirinkimą atidaryti naują saloną toje pačioje gatvėje S. Būdavaitė teigė, kad tokio pokyčio tikslas – atsivėrusi galimybė klientams parodyti platų išmaniųjų įrenginių asortimentą.

„Buvusios patalpos yra per mažos, kad galėtume pademonstruoti visas mūsų išmanias naujoves ir turimą platų paslaugų spektrą. Norime būti patogūs klientams, suteikti galimybę išbandyti išmanius daiktus, juos paliesti. Pasirinkome šį pastatą, nes naujos patalpos yra judrioje Vytauto gatvės vietoje, kur per dieną praeina daug miesto svečių. Naujų patalpų savo salonams paieškoms skiriame daug dėmesio, nes siekiame, kad visi salonai būtų itin šviesūs, o klientus visuomet pasitiktų specialus garso takelis bei malonus kvapas. Taip pat džiaugiamės būdami pirmaisiais nuomininkais pastate, kuris po daugybės metų atgis prekybai”, – teigia ji.

Vytauto g. esančio pastato savininkas teigė, jog patalpos iš tikrųjų ilgą laiką nebuvo nuomojamos, nes nesutapdavo jo ir nuomininkų poreikiai.

Dar devyniasdešimtaisiais savininko šeimai atitekęs pastatas buvo renovuotas, o pirmasis jo aukštas papuoštas tuo metu neįprasta granito apdaila.  „Bitė“, atidarydama naują saloną, sutiko įsikurti taip, kad pastato autentika nebūtų pažeista, todėl po ilgo laiko sėkmingai tapo pirmąja patalpų gyventoja.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

Anksčiau čia buvo įsikūręs Palangos „Sodros“ skyrius, vėliau pastatas buvo nenaudojamas.


2019-07-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt