P0

Kultūra

Pradėjo darbuotis naujoji bibliotekos direktorė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-08


Pirmadienį darbą pradėjo naujoji Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos direktorė dr. Laura Juchnevič.

Bibliotekos darbuotojams ją pristatė Kultūros ministerijos kancleris Laimonas Ubavičius.

Anot ministerijos pranešimo, kancleris palinkėjo vadovei kartu su bibliotekos komanda ir bendruomene toliau kurti jaukius knygos namus, kurių išskirtinumas ir stiprybė – marinistika, Mažoji Lietuva, skaitymo skatinimas ir knygos kultūros puoselėjimas Klaipėdos regione.

Kultūros ministerijos surengtą konkursą eiti Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos direktoriaus pareigas laimėjusi L. Juchnevič prieš tai dirbo Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja, yra dėsčiusi Vilniaus universitete, dirbusi Lietuvos aklųjų bibliotekoje direktoriaus pavaduotoja vadybai ir ryšiams su visuomene.

L. Juchnevič Vilniaus universitete įgijo socialinių mokslų daktaro laipsnį. 2009 m. ji pelnė geriausio jaunojo bibliotekininko vardą.

Apskrities viešosios bibliotekos vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.


  2019-07-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt