P0

Veidai

Agnė Bilotaitė susilaukė antro vaiko

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-09


Klaipėdietė Seimo narė, į Klaipėdos mero postą per šiuos savivaldos rinkimus vėl nesėkmingai kandidatavusi konservatorė Agnė Bilotaitė savo socialinio tinklo paskyroje antradienį pranešė susilaukusi antrojo vaiko.

„Palaiminti.❤️ Pagaliau susitikome ir pažvelgėme vienas kitam į akis. Ir nors pagal gydytojų planą mažylis turėjo gimti tik liepos pabaigoje, tačiau nusprendė, kad labai nori susipažinti su mumis anksčiau. Neapsakomas laimės ir pilnatvės jausmas sulaukti dar vienos dangaus dovanos – sūnaus. Nuoširdi padėka Vilniaus gimdymo namų gydytojams ir personalui už jų profesionalumą ir atidą gimdymo metu. Noriu ypatingai padėkoti gydytojai Elonai Tvaronavičienei ir akušerei Boženai Kačanovskai, kurių profesionalumo dėka gimdymo procesas vyko sklandžiai. Ačiū!”, – rašė politikė, paskelbusi ir nuotrauką.

A.Bilotaitė 2017-aisiais susilaukė pirmagimio Jono.


2019-07-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt