Verslas

Komandinį darbą stiprina organizuodami buriavimo mokymus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-09


Įmonė Nautika.lt skelbia organizuojanti neįprastus komandos formavimo mokymus – nuo gegužės iki spalio mokoma buriuoti, sužinoti apie darbą su burėmis ir šturvalu bei palenktyniauti jachtų regatoje.

nautika.lt nuotr.

„Vieną ar dvi dienas trunkantys nuotykiai su nakvyne atskleis kiekvieno komandos nario stiprybes labiau, nei visos praėjusios savaitės tarp keturių darbo vietos sienų”, – rašoma įmonės pranešime spaudai.

Tokie mokymai rengiami Klaipėdoje ir Trakuose. Teigiama, kad jie naudingi ir įmonių vadovams, nes formali aplinka neleidžia taip gerai pažinti savo komandos narių, todėl esą sunku sukurti motyvuojančią aplinką ir tinkamą psichologinį klimatą.

„Tokios bendros išvykos leis sukurti geresnį tarpusavio ryšį tarp komandos ir jos vadovo, kadangi čia vadovas taip pat taps komandos dalimi ir taip bus įgyjamas abipusis pasitikėjimas. Yra daugybė skirtingų komandinių mokymų, tačiau vieni iš sėkmingiausių – gryname ore, kur praktika yra svarbesnė nei teorinės žinios. Tokiu būdu komanda formuojasi natūraliau, kadangi kiekvieno grupės nario stiprybės pasirodo tiesiogiai per bendrų problemų sprendimą, o ne sėdint prie konferencijų stalo ir mąstant, kuris bendradarbis ką sugeba geriausiai”, – rašoma pranešime.


2019-07-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt