P0

Kultūra

Kuršių marių apsupty – vyro ir moters muzikiniai monologai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-09


Liepos 13-osios vakarą ant „Muzikuojančio kelto” denio Olegas Ditkovskis ir Neda Malūnavičiūtė pristatys savo pirmąją kompaktinę plokštelę „Muzikiniai monologai”.

„Visos albumo dainos, apipintos graudžiais gitaros akordais ir švelniais fleitos garsais, yra laiko patikrintos, išjaustos ir išmylėtos, kuriose atsispindi vyro ir moters monologai, išgyvenimai, patirtys ir mintys apie amžinąsias vertybes – gyvenimą, meilę ir mirtį. Prie akoriaus Olego Ditkovskio, turinčio savitą požiūrį į autorinę dainą, puikiai dera moteriškas Nedos Malūnavičiūtės vokalas ir skaidrios, virtuoziškos fleitos bei vokalo improvizacijos”, – rašoma pranešime spaudai.

„Tai pats gražiausias mūsų kūrinys, jo neturėjome dvylika metų. Strielkūnas, Geda, Stankevičius, Ivanauskaitė – pagrindiniai poetai, kurių eilės pasirinktos dainoms kurti. Bendrame lietuviškos muzikos kontekste tai, be abejonės, – kokybės ženklu pažymėtas albumas”, – įsitikinusi Neda.

Vokalistė atviravo, kad plaukiant „Muzikuojančiu keltu“ ją apima nepakartojami prisiminimai. Vienas jų saulėlydžio žaros nušviestame laive įsirėžė ilgam.

„Kartą prisijungė būgnininkas, amžinąjį atilsį jam, Tomas Dobrovolskis. Pamenu, kad jis labai gražiai papildė mūsų koncertą. Tai buvo saulėlydžio metas. Jo solo būgnais. Itin įspūdinga… Keltas plaukia į saulėlydį paslaptingų garsų apsuptas… Tave apima tokia ramybė…”, – savo išgyvenimais dalijosi Neda.

Ji teigė, kad „Muzikuojantis keltas“ – išskirtinė vieta ne tik klausytojams, bet ir atlikėjams – koncertų salės, kuriose paprastai koncertuojama, ir keltas yra lyg diena ir naktis.


  2019-07-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt