Uostas ir jūra

Trečiadienį – paskutinis šio sezono „AIDAcara” vizitas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-09


Trečiadienį nuo 10 iki 19 val. Klaipėdoje viešės kruizinis laivas „AIDAcara”.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Šiuo laivu į Klaipėdą atvyksta 1102 svečiai iš 15 šalių. Didžioji laivo keleivių dalis iš Vokietijos. Kiti keleiviai iš Austrijos, Belgijos, Kanados, Čekijos, Danijos, Prancūzijos, Vengrijos, Islandijos, Japonijos, Nyderlandų, Rusijos, Šveicarijos, Ukrainos ir JAV.

„AIDAcara” į Klaipėdą atvyksta beveik kasmet nuo 2015-ųjų. Šiemet mūsų mieste laivas lankėsi jau tris kartus, o trečiadieninis vizitas bus paskutinis šį sezoną.

Į Klaipėdą „AIDAcara” atvyksta iš Rygos, vėliau plauks į Gdanską. 14 dienų kruizo metu iš Vokietijos, Kylio uosto, išplaukęs laivas aplanko Švediją, Suomiją, Rusiją, Estiją, Latviją, Lietuvą ir Lenkiją.

1996 m. Suomijoje pastatyta „Aidacara” buvo pirmasis Vokietijos kruizinių linijų kompanijos „AIDA Cruises” laivas. 193 m ilgio laivas plaukioja su Italijos vėliava. Iš 11 denių net 9 skirti keleiviams. Laive įrengta 590 kajučių, nuolat dirba 360 įgulos narių. Laivo teatre keliskart per savaitę vyksta šokėjų, dainininkų bei akrobatų pasirodymai.


2019-07-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt