P0

Veidai

Jubiliejaus proga – padėka kino entuziastui Jonui Mikučiui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-10


60-ojo jubiliejaus proga pasveikintas Gargždų miesto kino teatro „Minija“ administratorius Jonas Mikutis.

Už ilgametį ir nuoširdų, sąžiningą darbą, indėlį plėtojant ir puoselėjant kino meną Gargžduose, edukacijas, kino istorijos muziejaus įkūrimą ir pagarbos kino menui skatinimą jam įteikta Klaipėdos rajono mero Broniaus Markausko pasirašyta asmeninė padėka.

J. Mikutį jubiliejus proga pasveikino ir miesto vadovai, ir kolektyvo nariai. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Apsuptas jį mylinčio ir gerbiančio, džiaugsmo ir ilgo gyvenimo linkinčio kolektyvo, J. Mikutis išklausė ir daugiau jam skirtų gražių žodžių.

Kovo mėnesį Gargždų miesto bendruomenės iniciatyva Jonas Mikutis tapo „Tauriosios širdies“ nominacijos laureatu. Šis apdovanojimas suteikiamas išskirtiniams miesto gyventojams, tyliai darantiems gerus darbus.

Netoli kino teatro užaugęs gargždiškis nuo vaikystės domėjosi kinu, paauglystėje važinėjo po aplinkinius kaimus rodydamas kino juostas, o perėmęs „Minijos“ valdymą, savo gyvenimą skyrė jo išsaugojimui.

Siekdamas pritraukti į kino salę žmonių, tuometinis direktorius savo rankomis gamino skrajutes, vedė edukacinius užsiėmimus vaikams, lankė švietimo, kultūros bei kitas įstaigas skleisdamas žinias apie naujausius filmus ir kino teatro veiklą.

Pasak Klaipėdos rajono pranešimo spaudai, negailėdamas nei laiko, nei asmeninių resursų, J. Mikutis įkūrė  ir visoje Lietuvoje lygių sau neturintį kino muziejų.


  2019-07-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt