P0

Regionas

Dirbtinės futbolo dangos aikštę Kretingoje žada dar šiems metams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-11


Su Kretingos rajono meru Antanu Kalniumi ketvirtadienį susitikęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius patikino, kad nauja dirbtinė futbolo danga dar šiemet atkeliaus į Kretingą.

Savivaldybė, anot jos pranešimo, savo ruožtu baigia atlikti dirbtinės futbolo dangos aikštės pagrindo įrengimo darbus ir pradeda tvarkyti aikštės bei greta statomo Kretingos sporto ir sveikatingumo centro prieigas.

„Kartu su pirmuoju LFF viceprezidentu Vidmantu Butkevičiumi ir Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentu Rimantu Žvingilu turėjome produktyvų apsilankymą Kretingoje, kur aptarėme stadiono dirbtinės dangos klausimus. LFF Vykdomajame komitete priėmėme sprendimą, kad apskritims padėsime su dangomis. Jau skyrėme dangas Baltijos futbolo akademijai ir Šiauliams, o iki šių metų pabaigos planuojame skirti dirbtines dangas Pilaitės stadionui, Kauno rajonui ir Klaipėdos apskričiai, tiksliau – Kretingai. Planuojame iki metų pabaigos Kretingoje įrengti pilnų matmenų dirbtinę futbolo aikštę“, – pranešime cituojamas LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Ketvirtadienio susitikimo metu nuspręsta, kad greta Kretingos stadiono atsirasiančioje dirbtinės dangos futbolo aikštėje rangovui baigus visus darbus, jų kokybė bus tikrinama į pagalbą pasitelkus LFF specialistus.

„Naujai įrengtoje dirbtinės dangos futbolo aikštėje sportuojantiems kretingiškiams taip pat turi būti sudaryta galimybė patogiai persirengti, pasinaudoti tualetais ar dušais. Todėl su LFF generaliniu sekretoriumi sutarėme, kad laikinai, iki bus baigti Kretingos sporto ir sveikatingumo centro statybos darbai, sportininkai galės naudotis greta esančia stadiono infrastruktūra“, – sakė A. Kalnius.

Anot pranešimo, šią savaitę pradedami ir naujojo Kretingos sporto ir sveikatingumo centro bei dirbtinės dangos futbolo aikštės prieigų tvarkymo darbai. Jų metu bus rekonstruota Savanorių gatvę ir Žemaičių alėja jungianti bevardė gatvė, įrengti nauji šaligatviai, per 80 naujų automobilių stovėjimo vietų, nauja, visa teritoriją juosianti tvora, įvairūs mažosios architektūros elementai, specialios tinklinės kamuolių gaudyklės bei kt. Taip pat teritoriją apjuos nauji želdynai. Vietoj senų liepų, bus pasodinti nauji medžiai – 61 mažalapė liepa ir 8 skiepyti ąžuolai. Prieigų tvarkymo darbus planuoja atlikti iki šių metų pabaigos.


  2019-07-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt