Regionas

Kviečia ant marių kraštelio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-11


Jau šį šeštadienį Dreverna kviečia į tradicinę kaimo ir žvejų šventę „Ant marių kraštelio“. 766-ąjį gimtadienį minėsianti pamario žvejų gyvenvietė suruošė kiekvieno skoniui įtiksiančią programą.

10 valandą startuos naujojo sporto aikštyno prie buvusios mokyklos išbandymas: čia vyks įvairios sporto varžybos, o lygiai vidurdienį įvyks ir  iškilmingas aikštyno atidarymas.

13 val. Kultūros namuose numatyti šventiniai priešpiečiai. Jų metu bus teikiami padėkos karšiai, pristatytas pamario vietovardžių kalendorius. Priešpiečio muziką atliks solistė Aistė Širvinskaitė – Ruškienė ir pianistė Loreta Piaseckienė.

Iš karto po priešpiečių 15 val. laukia tradicinė eisena į uostelį. Ten dainomis ir šokiais džiugins Gargždų kultūros centro dainų ir šokių ansamblis „Minija“, Drevernos dainininkai, pasimėgauti tradiciniu popietiniu kafijos puodeliu kvies Priekulės Ernsto Vicherto teatro aktoriai. Bus galima pasiplaukioti mariose, veiks vaikų ir suaugusių kūrybinės dirbtuvėlės.

Vakare gerą nuotaiką dalins muzikinės grupės „PopDu“, „Amber rock‘n roll“, „Džentelmenai“, atlikėjai Vaida Genytė ir Ovidijus Vyšniauskas. Renginį vainikuos šventinis fejerverkas.


2019-07-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt