Kriminalai ir nelaimės

Sumušė ir apiplėšė du vyrus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-11


Vos valandos skirtumu du plėšimo atvejai trečiadienio vakare užregistruoti uostamiestyje.

Apie 23 val. šalia Liubeko g. nepažįstamas asmuo užpuolė 54 metų vyrą. Po smūgių į veido bei galvos sritį nukentėjusysis prarado sąmonę, o atsipeikėjęs pasigedo mobilaus ryšio telefono ir cigarečių pakelio. Pagal nukentėjusiojo apibūdinimą pareigūnai netrukus sulaikė šiuo nusikaltimu įtariamą 25 metų asmenį. Nors jo grobis įvertintas tik kiek daugiau nei 50 eurų, sulaikytajam teks atsakyti už sunkų nusikaltimą – plėšimą.

Beveiki po valandos, apie 23.50 val. miesto centre Bastionų g. buvo užpultas 48 metų Šakių rajono  gyventojas. Jį mušė ir suspardė trys nepažįstamieji, kurie, nutempę vyrą atokiau nuo gatvės, dar pavogė jo piniginę su vairuotojo pažymėjimu ir 440 eurų grynaisiais bei kitus asmeninius daiktus.

Įtariamųjų plėšikų ieško policija.


2019-07-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt