P0

Uostas ir jūra

Vėl atplaukia Gineso rekordo knygoje esantis laivas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-11


Penktadienį nuo 8 iki 18 val. Klaipėdoje viešės kruizinis laivas „Costa Pacifica”. Šiuo laivų į mūsų miestą atvykta 3484 svečiai iš 48 šalių. Didžioji laivo keleivių dalis iš Vokietijos.

cruisemapper.com nuotr.

„Costa Pacifica” į Klaipėdą atvyksta kasmet nuo 2011-ųjų. Penktadieninis vizitas – jau antrasis šiais metais. „Costa Pacifica” į mūsų miestą grįš ir rugpjūtį – 6 bei 27 dienos.

Šį kartą laivas atvyksta iš Gdansko, o palikęs Klaipėdos uostą keliaus į Taliną. Šiuo kruizu vykstantys užsienio svečiai aplankys Lenkiją, Lietuvą, Estiją, Rusiją, Suomiją bei Švediją.

Laive yra 1507 kajutės, 5 restoranai, 13 barų, 6000 kv. m. užimantis SPA centras, 4 baseinai, vandens čiuožykla, kazino, teatras bei virtualaus pasaulio kambarys. Keleiviais rūpinasi 1110 įgulos narių.

290 m ilgio „Costa Pacifica” pastatytas 2009 m. Italijoje. Laive yra 17 denių, iš kurių net 14 skirti keleiviams. Su Italijos vėliava plaukiojantis laivas priklauso jungtinei JAV ir Didžiosios Britanijos kruizinių linijų kompanijai „Carnival Corporation & plc”. Laivo operatorius – „Costa Crociere”.

2009 m. „Costa Pacifica” drauge su kitu „Costa Cruises” laivu „Costa Luminosa” pateko į pasaulio Gineso rekordų knygą, nes pirmą kartą du laivai buvo pakrikštyti tą pačią dieną tame pačiame uoste.


  2019-07-11

  Vienas komentaras apie “Vėl atplaukia Gineso rekordo knygoje esantis laivas”

  1. AvatarKoks skirtumas tarp kitko... (IP: 78.57.214.60)

   O kur Lietuvos laivynas?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt