P0

Verslas

Aludarių festivalis vilios ne tik alumi (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-12


Tarptautinę savo profesijos dieną švenčiantys aludariai ir šiemet kviečia į vienos dienos festivalį Klaipėdoje.

Šeštadienį, liepos 13 d., „Švyturys Brewery“ teritorijoje svečių lauks ekskursijos po pačią daryklą, įvairių šalių alaus degustacijos, didelis restoranų patiekalų pasirinkimas ir populiariausi alternatyvios muzikos atlikėjai.

Aludarių dienos festivalis jau neapsiriboja tik alaus daryklos sienomis, jo teritorija apima ir gretimas gatves, o šiais metais scenų bus net keturios.

Šeštadienį „Pievos“, „Plytų“, „Aludarių“ ir „B-House“ scenose pasirodys mėgstamiausi alternatyvios muzikos gerbėjų atlikėjai – „Freaks on the Floor“, „Golden Parazyth“, „Solo Ansamblis“, „Migloko“, „Garbanotas“, „Junior A“, Alina Orlova, „Planeta Polar“, „Pilnatys“, „DJ Audrius Kaštonas“, „Vilniaus energija“, „Kandy Killers“, „The Roop“, Giedrė Kilčiauskienė, taip pat muzikinių iššūkių projektas „Scuared“.

Festivalio teritorijoje lankytojai ras daugybės restoranų maisto vagonėlius – gero maisto mėgėjų alkį čia numalšins „PANK’olis“, „Dou Asia“, „MOMO grill Klaipėda“, „Čilas“, „Fish&Chips“, „Barbeque Burgers“, „The Rolling Waffles“, „Ice Dunes“, „Po Sparnu“, „City Chef Barbecue“, „Peligroso“, „Keulė Rūkė“ ir „Dešrainis24.lt“.

Aludarių dienos festivalio svečiai taip pat kviečiami apsilankyti ekskursijose po modernią „Švyturys Brewery“ daryklą, sudalyvauti ne tik lietuviško, bet ir alaus iš JAV, Didžiosios Britanijos, Norvegijos ir Švedijos degustacijose.

„Savo profesija ir darbu džiaugiamės kasdien, bet kartą per metus gauname progą pasidalinti tuo jausmu su visais. Į šį festivalį įdedame visas jėgas ir širdį, stengiamės ne tik suorganizuoti gerą renginį, bet ir daug dėmesio kreipiame į detales, muzikos stilių, ekologiškus sprendimus. Todėl labai džiaugiamės matydami, kad ir žmonės tai pastebi, nes kasmet lankytojų skaičius sparčiai auga“, – pranešime cituojamas aludaris Andrius Bagdzevičius.

Jame taip pat teigiama, jog Tarptautinė aludarių diena kasmet minima liepos 18 d., tačiau dėl lankytojų patogumo festivalį „Švyturys Brewery“ organizuoja šeštadienį, liepos 13 d., duris atvers nuo 13 val.

Ekologinis mokestis prie durų – 5 eurai. Vaikams iki 8 m. įėjimas nemokamas.

Asmenys iki 18 metų yra įleidžiami tik su tėvų ar globėjų palyda, o asmenims iki 20 metų alkoholis yra neparduodamas. Kad nekiltų nesusipratimų, festivalio svečiai raginami su savimi turėti asmens amžių įrodantį dokumentą.


  2019-07-12

  Vienas komentaras apie “Aludarių festivalis vilios ne tik alumi”

  1. AvatarAs (IP: 86.100.157.113)

   Geda! Pazeminimas! Tineidzerei uzsieny jauciasi geriau nei 60mecei Aludariu sventej! Klaipedoj Sekmes Jums biznesmerei , kitais metais tikrai svesit be manes.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt