P0

Verslas

Klaipėdiečiai testuoja savo sukurtą balansinę lentą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-12


Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) Pilies dirbtuvėse įsikūrusioje „Pono bebro” studijoje pagamintos balansinės lentos jau testuojamos tiek pačių rezidentų, tiek vandenlenčių parke „Wakepark Palanga.

“Pats užsiimu vandenlenčių sportu – tai ir tapo impulsu pamėginti pagaminti lentą, kuri pirmiausiai skirta treniruotis išlaikyti pusiausvyrą ant kranto prieš imantis sudėtingesnių manevrų vandenyje”, – pranešime spaudai cituojamas Žilvinas Milašauskas, „Pono bebro” dirbtuvių įkūrėjas.

Taip pat tokios lentos gali būti naudojamos namuose ar kitur – siekiant sustiprinti raumenis, pagerinti koordinaciją, aprūpinti kūną tam tikru fiziniu aktyvumu darbo pertraukėlių metu, kai norima tiesiog atsistoti ir pajudėti. Tokią mankštą ją išbandžiusieji įvardija ne tik naudinga, bet ir smagia.

Klaipėdiečio teigimu, daugelis norinčiųjų išmėginti tokio tipo lentas, jas siunčiasi iš Kinijos.

„Dar nespėjome gerai išanalizuoti situacijos dėl tokių balansinių įrenginių gamintojų Lietuvoje – visgi manau, kad esame tarp nedaugelio, kurie eksperimentuoja ir siekia pasiūlyti ne „štampuotą“, o savo pačių sukurtą gaminį. Tobulinant šią lentą įdėta daug rankų darbo, apgalvota ir gaminio estetika. Jei testavimas pateisins mūsų ir pirmųjų naudotojų lūkesčius, toliau gamybą plėtosime individualių užsakymų principu – atsižvelgdami į konkrečius klientų poreikius, pageidavimus dėl individualizuotų dizaino sprendimų”, – kalbėjo Žilvinas.

„Pono bebro” balansines lentas smalsautojai galės apžiūrėti iš arčiau ir išbandyti KMTP Pilies dirbtuvių „Meno pievoje”, kuri Jūros šventės metu, liepos 26-28 dienomis, kvies užsukti į erdvę greta 14 numeriu pažymėto pastato Pilies gatvėje – susipažinti su rezidentais, įsigyti jų darbų, sudalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse.


  2019-07-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt