Fotoreportažai, Miestas

Surengė šeštąjį Aludarių dienos festivalį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-13


Tarptautinės savo profesijos dienos proga Klaipėdos aludariai šeštadienį jau šeštą kartą pakvietė į vienos dienos festivalį – Aludarių dieną.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Nors pirmą kartą įėjimas į jo teritoriją tapo mokamas – renkamas 5 eurų dydžio ekologiniu pavadintas mokestis, jau ir po 13 val., kai tik prasidėjo festivalis, lankytojų čia tikrai netrūko. O vakare užsakyto maisto tekdavo laukti ir po pusvalandį ar ilgiau. Prie gėrimų irgi driekėsi nemenkos eilės.

„Švyturys Brewery“ teritorijoje svečių laukė ekskursijos po pačią daryklą, gyva muzika, įvairių šalių alaus degustacijos, didelis restoranų patiekalų pasirinkimas. Festivalio teritorijoje įsikūrė daug restoranų maisto vagonėlių – „PANK’olis“, „Dou Asia“, „MOMO grill Klaipėda“, „Čilas“, „Fish&Chips“, „Barbeque Burgers“, „The Rolling Waffles“, „Ice Dunes“, „Po Sparnu“, „City Chef Barbecue“, „Peligroso“, „Keulė Rūkė“, „Dešrainis24.lt“.

Vaikams iki 8 m. įėjimas į festivalį nemokamas, tačiau asmenys iki 18 metų yra įleidžiami tik su tėvų ar globėjų palyda, o asmenims iki 20 metų alkoholis yra neparduodamas.

Festivalyje naudojamos daugkartinės taurės, gaminamos iš specialaus plastiko – lankytojai, pirkdami gėrimą. už taurę turi palikti depozitą, kurį atgauna išeidami.

Dėl festivalio iki sekmadienio 10 val. uždraustas transporto eismas Bangų gatvės ruože nuo Bangų g. 5 iki Kūlių Vartų g. 5 ir Kūlių Vartų gatvės ruože tarp Kūlių Vartų g. 5 ir 14 namų.

MUZIKINIŲ PASIRODYMŲ PROGRAMA

PIEVOS SCENA

13.30-14.30 val. „Pilnatys”.

15-16 val. Migloko. 

16-17 val. „Scuared diskusija”. 

17-18 val. Alina Orlova.

B-House SCENA

22.30-23.30 val. „Planeta Polar”.

23:30-2 val. DJ Audrius Kaštonas.

PLYTŲ SCENA

22-23 val. „Junior a”.

23-24 val. „Vilniaus energija”.

0-1 val. „Solo Ansamblis”.

1-2 val. „Kandy Killers”.

ALUDARIŲ SCENA

16-17 val. THE ROOP.

18-19 val. Giedrė.

19-20 val. Garbanotas bosistas.

20-21 val. „Golden Parazyth”

21-22 val. „Freaks On Floor”. 

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-07-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt