P0

Vasara

Sugrįžusi lietuviška vasara vilioja prie jūros

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-07-14


Po lietingo ir vėsaus pirmojo liepos dešimtadienio sugrįžus tradicinei lietuviškai vasarai, „Klaipėdos paplūdimiai” pranešė centriniame Smiltynės paplūdimyje poilsiautojams įrengę krepšinio stovą ir kviečiantys jį išbandyti.

Saulėtą, bet labai vėjuotą ankstyvo sekmadienio popietę krepšinio lankas atrodė gana vienišas – išbandyti rankos taiklumo norinčiųjų nebuvo. Palmiros Mart nuotr.

Tačiau saulėtą, bet labai vėjuotą ankstyvą sekmadienio popietę krepšinio lankas atrodė gana vienišas – išbandyti rankos taiklumo norinčiųjų neatsirado. Žmonės prie jūros sėdėjo apsisiautę šiltesniais rūbais, o pasiilgę saulės vonių rinkosi užuovėją kopose.

Tuo metu pirmoje dienos pusėje besikeliančiųjų automobiliais į Kuršių neriją buvo kur kas daugiau, nei grįžtančiųjų iš jos. Prie Naujosios perkėlos į Smiltynę automobilių eilė kiek po 13 val. buvo nutįsusi net iki Minijos g.: lietuviai atostogoms tradiciškai visgi renkasi liepos mėnesį.

Pirmoje dienos pusėje besikeliančiųjų automobiliais į Kuršių neriją buvo kur kas daugiau, nei grįžtančiųjų iš jos. Palmiros Mart nuotr.

Tiesa, jau vakarop, kiek po 17 val. grįžtančiųjų į žemyninę šalies dalį buvo daugiau nei besikeliančių į neriją, tačiau automobilių eilė iš Smiltynės pusės nė iš tolo nepriminė tų, kurios sekmadienio vakarais čia netįsdavo karštąjį birželį.

Be to, visą dieną be perstojo dirbo trys „Smiltynės perkėlos” keltai, tad vargu ar poilsiautojus galėjo išvarginti keliolika laukimo minučių.

Tačiau automobilių eilė iš Smiltynės pusės nė iš tolo nepriminė tų, kurios sekmadienio vakarais čia netįsdavo karštąjį birželį. Palmiros Mart nuotr.

Kitą savaitę sinoptikai žada tradicinės lietuviškos vasaros tąsą: bus vidutiniškai šilta, pajūry dienomis laikysis apie 20 laipsnių. Tik antradienį gali kiek atvėsti ir palyti, o kitomis dienomis oras turėtų būti palankus atostogaujantiems. Beje, Baltijos jūros vanduo vis dar vėsokas, siekia tik 17 laipsnių.


2019-07-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt