P0

Uostas ir jūra

Atvyko „Serenissima”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-15


Pirmadienį nuo 9 iki 19 val. Klaipėdoje vieši kruizinis laivas „Serenissima”.

cruisemapper.com nuotr.

Šiuo laivu į mūsų miestą atvyko 81 keleivis iš JAV, Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Nyderlandų ir Filipinų.

„Serenissima” į Klaipėdą atplaukia beveik kasmet nuo 2014-ųjų. Šiemet tai antras iš keturių suplanuotų vizitų. „Serenissima” sugrįš į Klaipėdą liepos 21 d. bei rugpjūčio 6 d.

Į Klaipėdą laivas atvyksta iš Švedijai priklausančios Gotlando salos Visbio miesto.  „Serenissima” keleiviai jau lankėsi Suomijoje, Rusijoje, Estijoje bei Latvijoje.

Uosto vidus kompas

87 m ilgio 7 denių laivas buvo pastatytas 1960 m. Norvegijoje. Savo istoriją laivas pradėjo kaip keleivinis keltas „Harald Jarl” plaukiojęs po Norvegijos fiordus. 2013 m. laivas buvo rekonstruotas ir pritaikytas kruizams.

„Serenissima” priklauso mažųjų kruizinių laivų kategorijai. Šiuo laivu gali plaukti ne daugiau kaip 100 keleivių. Vienas išskirtinių  „Serenissima” bruožų – laivo interjeras primena XVIII a. Švedijos užmiesčio namą.

Su Sent Vinsento ir Grenadinų vėliava plaukiojantis laivas priklauso Rusijos kompanijai  „Volga Dream Cruises”, laivo operatorius – Didžiosios Britanijos kompanija „Noble Caledonia”.


2019-07-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt