P0

Fotoreportažai, Regionas

Klaipėdos rajono policijos komisariatas – naujose patalpose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-15


Pirmadienį darbą naujose, moderniose, daug arčiau prie miesto esančiose patalpose, pradėjo Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai. Nuo šiol juos galima rasti Gargžduose, Klaipėdos g. 80 numeriu pažymėtame pastate.

Lankytojai čia ras erdvią automobilių statymo aikštelę, pirmajame pastato aukšte įsikūręs Migracijos departamento padalinys. Komisariate, kuris dirbs jau ne dvejose, kaip ankščiau, o vienose patalpose, lankytojus pasitiks ir pas pareigūnus nukreips vieno langelio principu dirbsiantis administratorius.

Atidarymo renginyje dalyvavęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas džiaugėsi pagerėjusiomis dar vieno komisariato pareigūnų darbo sąlygomis.

„Vienas iš vykdytos reformos tikslų – gerinti pareigūnų darbo sąlygas, suteikiant jiems galimybę oriai atlikti savo pareigas, aprūpinant ne tik naujais automobiliais, bet ir tvarkingomis darbo vietomis. Džiugu, kad dar vieno komisariato pareigūnai įsikelia į modernią ir gražią darbo erdvę“, – teigė jis.

Generaliniam komisarui antrino ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas.

„Norėtųsi, jog šis pastatas būtų ne tik mūsų pareigūnų darbo vieta, bet ir traukos centru bendruomenei – čia jūs visi laukiami, mūsų kolegos visuomet padės jums rasti problemos sprendimą ar atsakymus į rūpimus klausimus. Nežiūrėkite į šį pastatą, kaip į represinę vietą, žiūrėkite į jį kaip į bendruomenės ir policijos namus“, – teigė A. Motuzas.

Pareigūnams įsikūrus naujajame pastate bus sutaupyta nemažai pastatų išlaikymui skiriamų lėšų: komisariato patalpos nuo 3 000 kvadratinių metrų sumažės iki daugmaž 1200 kvadratų. Klaipėdos rajono pareigūnams čia įrengti ne tik erdvūs kabinetai, bet ir moderni sporto salė su persirengimo patalpomis bei dušais.


  2019-07-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt