Sveikata

Sutrikus interneto ryšiui ligoninėje – lankytojų apgultis

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-07-15


Su „Atvira Klaipėda” pirmadienį ryte po 9 val. susisiekusi neprisistačiusi klaipėdietė pranešė, jog nuo ankstyvo ryto Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje neveikia registratūra, prie jos būriuojasi daugybė žmonių, kuriems esą niekas nieko tinkamai nepaaiškina.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės atstovė spaudai tvirtino, jog interneto ryšys buvo sutrikęs vos pusvalandį – nuo 7.30 iki 8 val., tačiau mums skambinusi moteris teigė, jog 9.30 val. registratūra dar neveikė. Tuo metu vyko ir administracijos pasitarimas. Palmiros Mart nuotr.

Telefonu atsiliepusi ligoninės direktoriaus sekretorė tik patvirtino faktą, jog nuo pat ryto ligoninėje yra sutrikęs interneto ryšys ir dėl to dabar vyksta administracijos darbuotojų pasitarimas.

„Yra trukdžiai, reikia laukti. Gedimas iš centro, ne mūsų, dėl to mums patiems labai sunku”, – sakė ligoninės atstovė.

Tik iš trečio karto „Atviros Klaipėdos” žurnalistei pavykus susisiekti su ligoninės atstove spaudai Marija Gabriene, ji patvirtino, jog buvo gedimas centriniame serveryje, tačiau esą interneto ryšys greitai buvo atstatytas. Jos teigimu, interneto ryšys buvo sutrikęs vos pusvalandį – nuo 7.30 iki 8 val., tačiau mums skambinusi moteris teigė, jog 9.30 val. registratūra vis dar neveikė.

„Tie žmonės, kurie skambino, kadangi yra atgalinis ryšys, bus užregistruoti, kai sistema pilnai atsigaus”,  – sakė M. Gabrienė.


2019-07-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt