P0

Uostas ir jūra

Klaipėdoje – paskutinis šių metų „Artania” vizitas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-17


Ketvirtadienį nuo 12 iki 19 val. Klaipėdoje viešės kruizinis laineris „Artania”.

phoenixreisen.com nuotr.

Šiuo laivu į mūsų miestą atvyksta 1064 svečiai iš 10 valstybių. Didžioji laivo keleivių dalis iš Vokietijos. Kiti keleiviai iš Austrijos, Bulgarijos, Šveicarijos, Ispanijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Ukrainos ir JAV.

Šis laivas pirmą kartą atvyko į Klaipėdą dar 2007 m. Tiesa, tuomet jis vadinosi  „Artemis”. Dabartinį vardą laivas gavo 2011 m. ir į Klaipėdą su šiuo pavadinimu atvyksta beveik kasmet nuo 2013 m.

Šiemet tai antras ir paskutinis šio kruizinio laivo vizitas mūsų mieste. Iš Vokietijos, Kylio uosto, išplaukęs laivas 13 dienų kruizo po Baltijos jūrą metu dar aplanko Latviją, Estiją, Rusiją, Suomiją, Švediją ir Daniją. Į Klaipėdą  „Artania” atvyksta iš Stokholmo, Švedijos. Vėliau laivas vyks į Daniją, Bornholmo salą.

Su Bahamų vėliava plaukiojantis laivas priklauso Vokietijos kruizinių linijų kompanijai  „Phoenix Reisen”. 230 m ilgio laivas buvo pastatytas 1984 metais Suomijoje. Laive yra 8 deniai ir 600 kajučių.  „Artania” laivu vienu metu gali keliauti 1260 keleivių bei 537 įgulos nariai.

Oficialiai laive vartojama tik vokiečių kalba.  „Artania” dažniausiai leidžiasi į kruizus po Baltijos jūrą, Norvegijos fiordus, Islandiją bei Grenlandiją.


  2019-07-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt