P0

Transportas

LOT svarsto galimybę trauktis iš Palangos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-17


Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) savo leidinyje „Rūmų žinios” skelbia, kad uostamiestyje buvo surengtas susitikimas su Lenkijos oro linijų LOT atstovais.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Susitikimo metu buvo diskutuojama apie tolimesnį esamos skrydžių krypties Palanga-Varšuva plėtojimą, tačiau paaiškėjo, jog aviakompanija svarsto, ar 2020 m. vasarą tęsti skrydį Palanga-Varšuva, nes šiuo metu jis esą yra nuostolingas.

LOT atstovai orientuojasi į išvykstamąjį turizmą, verslo keliones iš Lietuvos, o susitikime dalyvavęs KPPPAR nario UAB „Atostogų parkas” pardavimų vadovas Irmantas Karpis pastebėjo, kad Lietuvos turizmo verslas priešingai nei lenkai yra suinteresuotas atvykstamuoju turizmu.

„Susitikimo dalyviai diskutavo, kad atvykstamąjį turizmą galima paskatinti rengiant bendrus turizmo pasiūlymus/paketus, įtraukiant ir skrydžius, kad šiuo pasiūlymu susidomėtų Palangos oro uostas bei LOT ar kitos oro linijos. Atsižvelgiant į tai, kad atšaukti iki šiol buvę skrydžiai iš Maskvos bei siekiant pritraukti turistus iš Izraelio, LOT atstovams buvo siūloma įvertinti ir apsvarstyti galimybes skrydžiams jungimui iš šių šalių”, – rašoma „Rūmų žiniose”.

Tuometinis Palangos oro uosto vadovas Marius Gelžinis prieš porą metų vykusio KPPAR Turizmo komiteto posėdžio metu buvo įvardinęs, kad 2015 m. už skrydžius į Varšuvą LOT avialinijoms ir „Wizz Air“ už skrydžius į Londoną buvo skirta po 200 tūkst. eurų dydžio vadinamoji de minimis parama.


  2019-07-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt