P0

Švietimas

Atnaujinami mokyklų sporto aikštynai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-18


Naujuosius mokslo metus ne viena uostamiesčio bendrojo lavinimo mokymo įstaiga pasitiks atsinaujinusi.

Klaipėdos savivaldybė praneša, kad jau užbaigti darbai „Vyturio“ progimnazijos sporto aikštyne. Čia per du mėnesius už 76 800 eurų atnaujintos bei aptvertos krepšinio ir tinklinio aikštelės, pakeisti stovai, įrengti du 30 metrų bėgimo takai.

Atnaujintos ir aptvertos „Vyturio“ progimnazijos krepšinio ir tinklinio aikštelės, pakeisti stovai, įrengti du 30 metrų bėgimo takai. Palmiros Mart nuotr.

Krepšinio aikštelės atnaujinimo darbai baigti ir Karalienės Luizės jaunimo centro kieme. Per vieną mėnesį už 49 973 eurus patiesta sintetinė danga, nubraižytos krepšinio ir tinklinio linijos, pakeistos krepšinio lentos ir lankai, atnaujinta tvora.

Švietimo vidus

Skelbiama, kad intensyviai darbai vyksta „Verdenės“ progimnazijos sporto aikštyne. Juos numatoma baigti iki rugsėjo 1 d.

Naujuosius mokslo metus sutvarkytoje aplinkoje pasitiks ir Simono Dacho progimnazijos bendruomenė. Čia bus įrengta sporto aikštelė su parkour elementais.

Šiais metais taip pat numatyta parengti Vitės progimnazijos ir Hermano Zudermano gimnazijos sporto aikštynų atnaujinimo darbų projektus.


  2019-07-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt