Švietimas

Atnaujinami mokyklų sporto aikštynai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-18


Naujuosius mokslo metus ne viena uostamiesčio bendrojo lavinimo mokymo įstaiga pasitiks atsinaujinusi.

Klaipėdos savivaldybė praneša, kad jau užbaigti darbai „Vyturio“ progimnazijos sporto aikštyne. Čia per du mėnesius už 76 800 eurų atnaujintos bei aptvertos krepšinio ir tinklinio aikštelės, pakeisti stovai, įrengti du 30 metrų bėgimo takai.

Atnaujintos ir aptvertos „Vyturio“ progimnazijos krepšinio ir tinklinio aikštelės, pakeisti stovai, įrengti du 30 metrų bėgimo takai. Palmiros Mart nuotr.

Krepšinio aikštelės atnaujinimo darbai baigti ir Karalienės Luizės jaunimo centro kieme. Per vieną mėnesį už 49 973 eurus patiesta sintetinė danga, nubraižytos krepšinio ir tinklinio linijos, pakeistos krepšinio lentos ir lankai, atnaujinta tvora.

Skelbiama, kad intensyviai darbai vyksta „Verdenės“ progimnazijos sporto aikštyne. Juos numatoma baigti iki rugsėjo 1 d.

Naujuosius mokslo metus sutvarkytoje aplinkoje pasitiks ir Simono Dacho progimnazijos bendruomenė. Čia bus įrengta sporto aikštelė su parkour elementais.

Šiais metais taip pat numatyta parengti Vitės progimnazijos ir Hermano Zudermano gimnazijos sporto aikštynų atnaujinimo darbų projektus.


2019-07-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt