Grįžta Klaipėdos bangų neįveikęs prabangus kruizinis laineris

Uostas ir jūra

Penktadienį Klaipėdos uoste nuo 11 iki 21 val. viešės kruizinis laineris „Seven Seas Explorer”. Šiuo laivu į mūsų miestą atvyksta 718 svečių iš 34 valstybių. Didžioji laivo keleivių dalis iš JAV.

cruisemapper.com nuotr.

„Seven Seas Explorer” į Klaipėdą atvyksta kasmet nuo 2017-ųjų. Šiemet buvo suplanuoti trys laivo vizitai mūsų mieste, bet liepos 5-ąją „Seven Seas Explorer” dėl didelių bangų negalėjo įplaukti į uostą. Laivas turėtų grįžti į Klaipėdą ir rugpjūčio 5 d.

Anot „Cruise Services Klaipėda” kruizų aptarnavimo vadovės Agnės Mikniūtės, iš Stokholmo išplaukęs laivas 10 dienų kruizo po Baltijos jūrą metu dar aplanko Estiją, Rusiją, Suomiją, Latviją, Vokietiją bei Daniją. Į Klaipėdą „Seven Seas Explorer” atvyksta iš Rygos. Vėliau laivas vyks į Rostoką.

Su Maršalo salų vėliava plaukiojantis laivas priklauso JAV kruizinių linijų kompanijai „Regent Seven Seas Cruises”. 224 m ilgio laivas buvo pastatytas 2016 metais Italijoje. Laive yra 13 denių ir tik 377 kajutės. „Seven Seas Explorer” laivu vienu metu gali keliauti 750 keleivių bei 542 įgulos nariai.

Pasak laivo savininkų, „Seven Seas Explorer” yra vienas prabangiausių kruizinių laivų pasaulyje. Visos laive esančios kajutės – interjero dizainerių sukurti apartamentai. Viršutiniuose deniuose esančios kajutės yra teminės. Interjero temos varijuoja nuo prašmatnaus vasaros namelio iki Parko Aveniu apartamentų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Uostas ir jūra

Klaipėdą 19-ą kartą pristato kruizinės laivybos parodoje

Šią savaitę Majamyje vyksta didžiausia pasaulyje kruizinei laivybai skirta paroda „Seatrade Cruise Global 2024“. Joje jau 19 kartą dalyvaujantis Klaipėdos ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Uostas ir jūra

Pirmasis šiemetinis kruizinis laivas Klaipėdoje turėjo ir svarbią užduotį

Penktadienio rytą į Klaipėdos uostą įplaukęs laivas „Hamburg“ kaip ir prieš metus atidarė Klaipėdos kruizinių laivų sezoną. Su Bahamų vėliava ...
2023-04-21
Skaityti daugiau

Svarbu, Uostas ir jūra

Kruizinių laivų turistai labiausiai nusivilia Palanga

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, vertindama šių metų rezultatus, konstatuoja, kad kruizinė laivyba jau atsigavo po COVID-19 ribojimų. Žinia, 2020 ...
2022-10-13
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This