P0

Regionas

Palangoje – žinomų dizainerių anšlagas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-18


Šį penktadienį ir šeštadienį Palangoje, Ramybės galerijoje (Vytauto g. 35) duris atvers antrasis Lietuvos mados kūrėjų renginys „Designer Space“ POP-UP.

Organizatorių nuotr.

Renginyje bus galima rasti ne tik naujausius dizainerių darbus, bet ir apsilankyti atvirame dizainerių vakare, kuriame bus galima pamatyti dizainerių TOP-10 sezono pasirinkimus ir išgirsti stiliaus kūrimo rekomendacijas.

Savo kolekcijas renginyje pristatys rūbų dizaineriai Lilija Larionova, Kristina Kruopienytė, Ramunė Strazdaitė, Indra Dovydėnaitė, Lina Andriukonė, Lena Nomanova („Rudnė”), Aida Milašiūtė („AiMi”), Eglė Kaušpėdaitė („My Face Lab”), Aušra Norkutė („Dust Bunnies” vaikams).

Renginyje bus galima sutikti ir juvelyrikos kūrėjus – Sonatą Byaitę, Adelę Dagytę, Augustę Šniokaitę, „KETRI”, taip pat rankinių kūrėjus „KARTU” bei batų ir rankinių kūrėją Agnę Krasauskas, dizaino studiją „MARCH”.

Mados kūrėjai surengs ir atvirą vakarą, kuriame pakvies pabendrauti apie madą ir individualų stilių. Vakaro metu dizainerė Lilija Larionova papasakos, kaip formuoti savo garderobą, susikuriant originalią drabužių kapsulę.

Mados gerbėjai turės išskirtinę galimybę pamatyti dizainerių sudarytą sezono TOP-10, gauti individualias stiliaus konsultacijas.

Įėjimas į renginius nemokamas. 


2019-07-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt