Palangoje – žinomų dizainerių anšlagas

Regionas

Šį penktadienį ir šeštadienį Palangoje, Ramybės galerijoje (Vytauto g. 35) duris atvers antrasis Lietuvos mados kūrėjų renginys „Designer Space“ POP-UP.

Organizatorių nuotr.

Renginyje bus galima rasti ne tik naujausius dizainerių darbus, bet ir apsilankyti atvirame dizainerių vakare, kuriame bus galima pamatyti dizainerių TOP-10 sezono pasirinkimus ir išgirsti stiliaus kūrimo rekomendacijas.

Savo kolekcijas renginyje pristatys rūbų dizaineriai Lilija Larionova, Kristina Kruopienytė, Ramunė Strazdaitė, Indra Dovydėnaitė, Lina Andriukonė, Lena Nomanova („Rudnė”), Aida Milašiūtė („AiMi”), Eglė Kaušpėdaitė („My Face Lab”), Aušra Norkutė („Dust Bunnies” vaikams).

Renginyje bus galima sutikti ir juvelyrikos kūrėjus – Sonatą Byaitę, Adelę Dagytę, Augustę Šniokaitę, „KETRI”, taip pat rankinių kūrėjus „KARTU” bei batų ir rankinių kūrėją Agnę Krasauskas, dizaino studiją „MARCH”.

Mados kūrėjai surengs ir atvirą vakarą, kuriame pakvies pabendrauti apie madą ir individualų stilių. Vakaro metu dizainerė Lilija Larionova papasakos, kaip formuoti savo garderobą, susikuriant originalią drabužių kapsulę.

Mados gerbėjai turės išskirtinę galimybę pamatyti dizainerių sudarytą sezono TOP-10, gauti individualias stiliaus konsultacijas.

Įėjimas į renginius nemokamas. 

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Palangoje - didžiausia vadinama šilko kolekcija

Beveik 100 rankomis tapyto šilko batikos darbų, iš jų gimę paveikslai, Lietuvos mados dizainerių sukurtos aksesuarų ir drabužių kolekcijos liepos ...
2021-07-21
Skaityti daugiau

Regionas

Žinomi mados dizaineriai pristato rudens stiliaus idėjas

Paklausti apie ateinančio rudens drabužių mados tendencijas, daugelis dizainerių šypsojosi: šiuo metu, kai situacija keičiasi kasdien, rodos, tendencijoms sunkoka vytis ...
2020-08-13
Skaityti daugiau

Regionas

Palangą okupuos žymiausi šalies dizaineriai

Naujos mados idėjos ir gyvas bendravimas su mados dizaineriais tampa ypač laukiami šiais metais. Pasirinkusių atostogauti Lietuvos pajūryje, Palangoje, penktadienį ...
2020-07-24
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This