P0

Miestas

Jaunimo organizacijoms – šansas gauti pinigų

Gretė Maziliauskaitė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2019-07-19


Klaipėdai tapus Europos jaunimo sostine(EJS) 2021 m., Savivaldybė pradėjo ruošti tvarką, pagal kurią jaunimo organizacijos gali tikėtis gauti finansavimą.

Klaipėdos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Aistė Andruškevičiūtė ketvirtadienio vakarą surengto pristatymo metu jaunimo atstovams aiškino, kad vyks 8 dalinio finansavimo konkursai, iš kurių septyni bus maži ir vienas didysis. Paraiškas dėl dalinio finansavimo galės teikti visos ne pelno siekiančios organizacijos, išskyrus Savivaldybės biudžetines įstaigas – jos gali būti projekto partnerėmis.

Didžiojo konkurso suma – per 1 mln. Eur. Jį laimėjusi įstaiga taps kuruojančia ir apsiims dalį programos įgyvendinimo veiklų. Likusiuose mažuosiuose konkursuose galės dalyvauti smulkios organizacijos, šiems konkursams planuojama skirti apie 460 tūkst. Eur.

Pustuštėje auditorijoje pasigirdo klausimų, kada šios organizacijos jau matys reikiamas užpildyti paraiškas. A. Andruškevičiūtė patvirtino, kad to galima tikėtis jau šių metų spalį – jos bus įkeltos tinklalapyje chooseklaipeda.lt

Paraiškas EJS 2021 m. daliniam finansavimui gauti galės teikti ne tik Klaipėdos mieste, bet ir kitoje Lietuvos vietovėje registruota ne pelno siekianti organizacija, tačiau 2021 m. projekto rėmuose veiklą ji turės vykdyti tik Klaipėdoje.

Teigiama, kad paraiškas vertins pasamdyti specialūs ekspertai.

A .Andruškevičiūtė papasakojo ir apie EJS 2021 m. tarybą. EJS taryba, bendradarbiaudama su Savivaldybe, prisidės prie projekto koordinavimo, monitoringo ir priežiūros. Taryba bus sudaryta iš 9 asmenų, iš kurių trys bus nepriklausomi jaunimo organizacijų atstovai. A. Andruškevičiūtė tikisi jaunimo atstovus tarybai surinkti iki rugsėjo.


2019-07-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt