P0

Transportas

Nuo pirmadienio – vėl nulinis greičio viršijimo reikalavimas (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-21


Policija informuoja, jog vasarą pilnoje svečių ir poilsiautojų Klaipėdoje vėl grįžtama prie nulinės greičio viršijimo tolerancijos: greičio matuokliai jau nuo pirmadienio bus nustatyti taip, kad net ir menkiausias skubėjimas užtrauks vairuotojui nuobaudą.

Tai daroma tam, kad kuo mažiau uostamiesčio gatvėse būtų sužalotų ar žuvusių žmonių. Po savaitės Klaipėdoje šurmuliuos Jūros šventės dalyviai, tad saugus elgesys gatvėse taps itin aktualus.

Pareigūnai maloniai prašo ne tik vairuotojų, bet ir pėsčiųjų bei kitų eismo dalyvių supratingumo ir atsakingumo.

Savaitę tokia vairuotojų drausminimo priemonė jau buvo taikyta birželio mėnesį.

Pasak Kelių policijos tarnybos viršininko pareigas einančio Ramūno Stasiulio, tuo metu vairuotojų, kuriuos pareigūnams teko bausti, skaičius padidėjo keletą kartų.


  2019-07-21

  3 komentarai “Nuo pirmadienio – vėl nulinis greičio viršijimo reikalavimas”

  1. AvatarAs (IP: 86.100.141.30)

   Reikia jiems kompensupti investicijas i naujus radarus super brangius, stai ir masto kaip pinigus surinkti-stai jums ir nuliniai ribojimai ir surinks €€€
   “Pagal trejus metus – iki 2020 m. spalio galiojančią sutartį “Technologinių paslaugų sprendimams” Savivaldybė už greičio matuoklių priežiūrą turės sumokėti 172 491 eurą. Pusė baudų sumos už mieste greičio matuokliais užfiksuotus pažeidimus atitenka valstybei, pusė – Savivaldybės biudžetui.“

  2. AvatarG (IP: 88.119.136.7)

   O ar galima būtų gauti statistika iš tų pačių pareigunų, kiek autoįvykių sumažėja tomis dienomis kai greičio radarų tolerancija padaroma nulinė? Spėju, kad nelabai.

  3. Avatarpelno siekianti akcija (IP: 78.62.40.228)

   ne eismo įvykiams užkardyti, o pelno iš baudų siekti yra tikslas. kadangi baudos nedidelės, neskundžia jų, tai tuo ir naudojasi. bet kodeksas galioja, kur numatytos paklaidos, taigi, akcija neteisėta. laikas piliečiams aktyviau domėtis ir netapti varoma banda. ten kur išties policijos pastangų reikia keitimų tai nematome, nes reforma į kabinetus juos sukišo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt