P0

Švietimas

Klaipėdos universitetas: norinčiųjų studijuoti skaičius panašus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-07-23


Klaipėdos universitetas (KU) praneša, kad liepos 22 d. pasibaigus prašymų į bakalauro studijas aukštosiose mokyklose teikimui paaiškėjo, kad šiai švietimo įstaigai pirmuoju etapu iš viso pateikti 1398 prašymai studijuoti bakalauro studijose. Lyginant su praėjusiais metais, prašymų skaičius esą išlieka panašus.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Ypač populiarios pagal pateiktų studijuoti prašymų skaičių yra kineziterapija, radiologija, slauga. Populiarumo tarp būsimų studentų nepraranda ir psichologijos bei informatikos studijų programos.

Be lietuvaičių, šiemet prašymus studijuoti KU pateikė ir per 500 jaunuolių iš užsienio šalių. Šiuo metu vykdoma jų kvalifikacijos vertinimo ir pripažinimo procedūra. Nemažai paraiškų studijuoti sulaukta iš Ukrainos, Kazachstano ir Gruzijos. Tradiciškai gausus paraiškų skaičius iš tolimųjų kraštų – Indijos, Bangladešo, Nigerijos, Ganos. Taip pat yra norinčių studijuoti iš kaimyninės Latvijos.

Švietimo vidus

Anot KU pranešimo, įstaigą džiugina norinčių studijuoti magistrantūrą KU skaičius. Teigiama, kad praėjus antrajam prašymų studijuoti pasirašymo etapui, magistro studijas KU jau spėjo pasirinkti daugiau studentų negu pernai, praėjus visiems trims etapams.


2019-07-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt